تولید جامدادی

تولید جامدادی

تولید جامدادی

یکی از لوازم التحریر مورد نیاز دانش آموزان از گذشته تا کنون جامدادی بوده است و تولید جامدادی برای این قشر در مدل ها و جنس های متنوع و مختلف انجام می‌گیرد. جامدادی وسیله ای است که از آن برای نگهداری سایر لوازم التحریر مثل مداد و خودکار و پاک کن و غیره استفاده می‌شود. درواقع جامدادی را می‌توان محافظی برای سایر لوازم التحریر دانست تا آن‌ها را در یک جا گردآوری کند و مانع از بی نظمی و گم شدن آن‌ها شود. حتما شما هم انواع و مدل های متنوع جامدادی را در فروشگاه های لوازم التحریر دیده اید. اما  جالب است که بدانید تولید و چاپ جامدادی این روزها تنها محدود به محصلان و دانش آموزان نمی‌شود و برای منظورهای دیگر از جمله جامدادی برای لوازم آرایش خانم ها، جامدادی برای مهندسین و معماران، جامدادی برای کارمندان، جامدادی تبلیغاتی و غیره نیز تولید جامدادی انجام می‌گیرد که در این مقاله سعی داریم شما را با انواع جامدادی و کاربردهای مختلف آن آشنا کنیم.

تولید جامدادی - 02

۱- تولید جامدادی برای محصلان

اولین و مهمترین هدف تولید جامدادی از ابتدا برای دانش آموزان و محصلان و به منظور نگهداری لوازم التحریر بوده است. هنوز هم اولویت در ساخت و تولید جامدادی با این قشر از جامعه است و بیشترین و متنوع ترین انواع جامدادی برای این قشر تولید می‌گردد. جامدادی های محصلان و دانش آموزان نسبت به سایر جامدادی ها از تنوع بالاتری برخوردار است و به دلیل اینکه این جامدادی ها برای کودکان و نوجوانان تولید می‌شود تنوع بالایی از آن‌ها در بازار می‌بینید.

تولید جامدادی - 85100

۲- تولید جامدادی به منظور تبلیغات

تولید جامدادی تبلیغاتی یکی از روش های تبلیغاتی است که چند سالی است به بازار تبلیغات و دنیای بازاریابی راه پیدا کرده است. فضای مناسب برای تبلیغات، کاربردی بودن، ماندگاری بالا، استفاده مکرر و در معرض دید بودن همگی از جمله امتیازاتی است که می‌تواند یک محصول را تبدیل به یک کالا یا هدیه تبلیغاتی مناسب و تاثیرگذار کند. جامدادی تبلیغاتی همه این امتیازات را دارد و تجربه ثابت کرده است که این نوع لوازم التحریر در کنار سایر انواع لوازم التحریر تبلیغاتی مثل مداد تبلیغاتی و خودکار تبلیغاتی بسیار تاثیر گذار و موفق عمل کرده است. این هدیه تبلیغاتی روز به روز بیشتر مورد استقبال مدیران شرکت ها برای تبلیغات برند و نام تجاری آن‌ها قرار می‌گیرد.

۳- تولید جامدادی به عنوان کیف لوازم آرایش خانم ها

اگر دقت کرده باشید هر خانم درون کیف دستی خود یک کیف کوچک نیز دارد که لوازم آرایشی خود را در آن نگهداری و با خود حمل می‌کند. این کیف کوچک از نوع همان جامدادی هایی است که برای محصلان و غیره ساخته می‌شود. تولید جامدادی به عنوان کیف لوازم آرایش خانم ها بیشتر از جنس های پارچه ای و چرمی انجام می‌شود. ناگفته نماند که تولید این نوع جامدادی برای لوازم آرایش خانم ها یکی دیگر از شیوه های تبلیغاتی نیز محسوب می‌شود. بر روی این جامدادی ها می‌توان چاپ تبلیغات، برند، لوگو و سایر جزئیات یک شرکت یا کسب و کار را انجام داد و به عنوان هدایای تبلیغاتی زنانه آن را به مخاطبان خانم هدیه داد. اکثر کسب و کارهایی که با مخاطبان خانم سروکار دارند از این شیوه تبلیغاتی بسیار استقبال می‌کنند.

تولید جامدادی- 528570

۴- تولید جامدادی برای کارمندان، مهندسان و سایر مشاغل

همانطور که گفتیم لوازم التحریر تنها مختص دانش آموزان نیست و در بسیاری از مشاغل از لوازم التحریر از جمله لوازم التحریر اداری استفاده می‌شود. به همین منظور تولید جامدادی برای تمامی این قشرها و مشاغل نیز انجام می‌شود. به عنوان مثال فردی که یک مهندس نقشه کشی یا معماری است، انواع و اقسام مدادهای مختلف، پاک کن، تراش، خودکار، قلم های طراحی و غیره را برای کار خود نیاز دارد که مطمئنن برای نگهداری از این لوازم کار به یک جامدادی هم احتیاج دارد. همچنین برخی کارمندان که با نوشتن و ثبت زیاد سروکار دارند نیز برای نگهداری از این لوازم به جامدادی احتیاج دارند.

جنس و نوع تولید یک جامدادی با توجه به کاربردهای مختلفی که برای یک جامدادی در بالا ذکر کردیم تعیین می‌گردد. معمولا جنس جامدادی ها به خصوص جامدادی های تبلیغاتی از نوع جامدادی چرمی، جامدادی برزنتی، جامدادی پارچه ای می‌باشد.

تولید جامدادی توسط گروه هدایای تبلیغاتی فعدی

گروه هدایای تبلیغاتی فعدی یکی از شرکت های تبلیغاتی با سابقه بالا در زمینه تولید و چاپ هدایای تبلیغاتی است که با در اختیار داشتن مجرب ترین نیروی کار و همچنین مجهزترین دستگاه های تولید و چاپ تبلیغات بر روی هدایای تبلیغاتی افتخار این را دارد که سال های زیادی است این هدایای تبلیغاتی را برای مدیران، کارفرمایان و صاحبان مشاغل برندهای مختلف و معتبر ایران تولید می‌کند. تولید جامدادی به خصوص جامدادی های تبلیغاتی نیز یکی از فعالیت های این گروه تبلیغاتی است که می‌توانید با سر زدن به سایت هدایای تبلیغاتی فعدی نمونه کارها و انواع مختلف جامدادی ها را مشاهده نمایید و از نحوه خرید، قیمت ها، نحوه سفارش و سایر جزئیات آن مطلع شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *