تیشرت راهپیمایی و همایش

تیشرت راهپیمایی و همایش

تیشرت راهپیمایی و همایش

تیشرت راهپیمایی و همایش یکی از انواع تیشرت هایی است که مدتی است به بازار تبلیغات راه پیدا کرده است. همانطور که می‌دانید سهم بزرگی از بازار پوشاک و مد امروزه به تیشرت اختصاص پیدا کرده است که این سهم رفته رفته به دنیای تبلیغات نیز کشیده شده است. به طوری که امروزه در صنعت تبلیغات یکی از محصولات تبلیغاتی مهم در معرفی برندها و کسب و کارها تیشرت تبلیغاتی است. تیشرت های تبلیغاتی معمولا به جهت یکسان سازی و یکپارچه سازی پوشش کارکنان و کارمندان یک شرکت به منظور معرفی بهتر یک برند استفاده می‌شود.

تیشرت راهپیمایی و همایش-50

تیشرت راهپیمایی و همایش چیست؟

تیشرت راهپیمایی و همایش نیز همانطور که در بالا اشاره کردیم یکی از انواع تیشرت های تبلیغاتی است که به منظور استفاده در راهپیمایی ها و همایش ها به کار برده می‌شود. معمولا شرکت ها، نهاد ها و سازمان هایی که قصد شرکت در یک همایش و یا یک راهپیمایی را با کارکنان یا اعضای گروه خود دارند به منظور هماهنگی بین پرسنل و نشان دادن اتحاد و یکپارچگی پرسنل خود چاپ تیشرت راهپیمایی و یا چاپ تیشرت تبلیغاتی همایش را با لوگو یا شعار برند خود بر روی آن برای کارمندان و یا مجموعه خود سفارش می‌دهند. این تیشرت ها جنس های مختلف با انواع چاپ مختلف دارند که در این مقاله به شرح کاملا آن‌ها و آشنایی با انواع تیشرت راهپیمایی و همایش می‌پردازیم.

انواع و جنس های مختلف تیشرت

تیشرت ها جنس های مختلفی دارند و معمولا چند نوع جنس خاص در بین تیشرت های تبلیغاتی بیشتر رایج است که تولید کنندگان هدایای تبلیغاتی از جمله تیشرت های تبلیغاتی از این جنس ها برای چاپ تبلیغات برندهای مختلف بر روی تیشرت استفاده می‌کنند. انواع مختلف تیشرت های تبلیغاتی عبارتند از:

  • تیشرت جودون: این نوع تیشرت در بین انواع تیشرت های تبلیغاتی موجود در بازار به خصوص تیشرت راهپیمایی و همایش بسیار طرفدار دارد. پارچه این نوع تیشرت از نوع بافته شده است که به صورت دون دون می‌باشد و تن پوش بسیار خوبی دارد که در بازار به تیشرت جودون معروف است. این تیشرت ها معمولا از نوع تیشرت یقه دار است و بیشترین موارد استفاده از این نوع تیشرت برای تبلیغات سازمان ها و شرکت ها می‌باشد.
  • تیشرت ملانژ: این نوع تیشرت از الیاف مصنوعی ساخته شده در که امکان هر نوع چاپی بر روی آن وجود دارد. رنگ این تیشرت معمولا در بازار به رنگ طوسی کمرنگ است که هر نوع چاپ دلخواه به منظور تبلیغات بر روی آن انجام می‌شود. این نوع پارچه دارای الیاف پلی استر است که شفافیت و درخشندگی رنگ های به کار رفته در چاپ را بر روی آن بیشتر می‌کند و جلوه بهتری به تیشرت می‌دهد.
  • تیشرت نخ پنبه: از رایج ترین انواع تیشرت در بازار می‌توان به تیشرت های پنبه ای اشاره کرد که الیاف آن صددرصد از نخ پنبه تشکیل شده است و برای استفاده روزمره بسیار سبک، خنک و مناسب است. الیاف طبیعی این نوع تیشرت باعث شده است تا تن پوش بسیار زیبا و راحتی داشته باشد و علاوه بر آن این جنس تیشرت برای کسانی که زیاد عرق می‌کنند و یا دچار حساسیت های پوستی هستند بسیار مناسب است. تیشرت راهپیمایی از جنس نخ پنبه به دلیل الیاف طبیعی و ضد تعریف بودن در هنگام پیاده روی بسیار مورد پسند آقایان است.
  • تیشرت پلی استر پنبه: یکی دیگر از پرکاربردترین انواع تیشرت تبلیغاتی و تیشرت همایش و راهپیمایی تیشرت های جنس پلی استر پنبه هستند که به دلیل اینکه مقداری پلی استیر در این تیشرت به کار رفته است چاپ بر روی این نوع تیشرت چاپ زیبا و درخشانی خواهد بود و چاپی که بر روی این نوع تیشرت انجام می‌شود کاملا در تارو پود الیاف آن نفوذ کرده و به راحتی پاک نمی‌شود.

تیشرت راهپیمایی و همایش-0525

انواع مختلف چاپ تیشرت راهپیمایی و همایش

علاوه بر انتخاب جنس تیشرت راهپیمایی و همایش و یا هر نوع تیشرت تبلیغاتی دیگر، نوع چاپ بر روی تیشرت نیز بسیار اهمیت دارد. چاپی که شما برای انواع تیشرت همایش یا هر نوع تیشرت تبلیغاتی دیگری انتخاب می‌کنید باید متناسب با جنس پارچه انتخابی شما برای تیشرت باشد و همچنین از کیفیت بالایی برخوردار باشد تا به مرور زمان یا با شستشو از بین نرود و پاک نشود. رایج ترین و معمول ترین انواع چاپ بر روی تیشرت عبارتند از:

چاپ سابلیمیشن: چاپ سابلیمیشن یکی از انواع چاپ بر روی تیشرت های تبلیغاتی است که در این نو چاپ جنس پارچه باید از الیاف مصنوعی یا ترکیبی از الیاف مصنوعی و طبیعی باشد. تیشرت هایی جنس پلی استر و یا پلی استر پنبه از این نوع چاپ استفاده می‌شود.

چاپ سیلک اسکرین: این نوع چاپ، چاپی بسیار مقاوم و پایدار بر روی تیشرت است که از رایج ترین انواع چاپ تیشرت تبلیغاتی می‌باشد وهزینه آن نسبت به سایر انواع چاپ نیز کمی پایین تر است.

چاپ لیبل یا ترنسفر: این نوع چاپ طوری است که طرح دلخواه شما توسط پرینتر بر روی کاغذ چاپ شده و سپس با حرارت و دستگاه های پرس حرارتی بر روی تیشرت چسبانده می‌شود.

خرید و سفارش تیشرت راهپیمایی و همایش

هدایای تبلیغاتی فعدی از جمله بزرگترین و با سابقه ترین شرکت های چاپ و تولید هدایای تبلیغاتی است که انواع همایش و راهپیمایی را با طرح و چاپ دلخواه شما از طریق مجهزترین دستگاه های چاپی که در اختیار دارد انجام می‌دهد همچنین شما می‌توانید از صفر تا صد انتخاب نوع، جنس و چاپ تیشرت را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به این گروه تبلیغاتی بسپارید. برای اطلاع از نحوه سفارش و سایر جزئیات تیشرت های تبلیغاتی می‌توانید به وب سایت این مجموعه مراجعه کنید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *