فروشگاه هدایای تبلیغاتی

فروشگاه هدایای تبلیغاتی

فروشگاه هدایای تبلیغاتی

اگر شما یکی از صاحبان مشاغل باشید یا کسب و کاری برای خود داشته باشید و یا جزو مدیران یک برند یا شرکت باشید حتما تا به حال سری به یک فروشگاه هدایای تبلیغاتی زده اید. فروشگاه هدایای تبلیغاتی درواقع به فروشگاهی گفته می‌شود که شرکت ها، سازمان ها، مشاغل و کسب و کارهای مختلف به آن مراجعه کرده و هدایای تبلیغاتی خود را انتخاب و سفارش می‌دهند. این فروشگاه ها معمولا فروشگاه های مجهزی هستند که علاوه بر تولید و ارائه محصولات و هدایای تبلیغاتی چاپ تبلیغات یک برند را نیز بر روی آن هدیه تبلیغاتی انجام می‌دهند.

فروشگاه هدایای تبلیغاتی-7841

یک فروشگاه هدایای تبلیغاتی چه فعالیت هایی دارد؟

همانطور که گفتیم فروشگاه هدایای تبلیغاتی کار تهیه و تولید انواع مختلف هدایای تبلیغاتی برا بر عهده دارد. این هدایای تبلیغاتی می‌تواند شامل هر کالایی از جمله خودکار تبلیغاتی، لیوان تبلیغاتی ، جاکلیدی تبلیغاتی ، جعبه پذیرایی تبلیغاتی ، پاور بانک تبلیغاتی ، فلش مموری تبلیغاتی و هزاران هدیه تبلیغاتی دیگر باشد. معمولا کسب و کارها با توجه به نوع کسب و کار، نوع مخاطب هدف، بودجه بازاریابی خود و همچنین سلیقه و ایده خود یک یا چند هدیه تبلیغاتی برای چاپ تبلیغاتی برند و کسب و کار خود انتخاب می‌کنند.

هدایای تبلیغاتی چیست؟

به هر نوع کالایی که بر روی آن تبلیغات انجام می‌شود و به نوعی لوگو، آرم، شعار تبلیغاتی و سایر جزئیات یک برند بر روی آن چاپ می‌شود و به مخاطبان به عنوان هدیه اهدا می‌گردد هدیه تبلیغاتی می‌گویند. هدایای تبلیغاتی به دو منظور به مخاطب داده می‌شوند:

  • ترغیب مشتری به خرید دوباره و ایجاد حس وفاداری و ارزشمندی در او: گاهی هدایای تبلیغاتی که بعضا نفیس تر و گران قیمت تر نیز هستند از طرف شرکت ها، فروشگاه ها و برندها تنها به مشتریانی داده می‌شود که مشتریان وفادار و ثابت مجموعه آن‌ها هستند. هدف از این کار ایجاد حس ارزشمندی و قدردانی از مشتریانی است که مدت های زیادی از این برندها یا شرکت ها خرید کرده اند. این کار باعث تقویت حس وفاداری و خریدهای دوباره در مشتریان می‌شود.
  • شناساندن برند به مشتریان و مخاطبان بالقوه و ایجاد انگیزه در آنها برای خرید: برخی اوقات نیز مدیران و صاحبان مشاغل به این دلیل به یک فروشگاه هدایای تبلیغاتی مراجعه می‌کنند و هدایای تبلیغایت برای کسب و کار خود سفارش می‌دهند که می‌خواهند از این طریق برند خود را به بازار معرفی و برای کسب و کار خود بازاریابی انجام دهند. چنین هدایای تبلیغاتی معمولا در تیراژ بالا سفارش داده می‌شوند و بیشتر اوقات این هدایا خیلی لوکس و گران انتخاب نمی‌شود تا بتوان به عده بیشتری آن‌ها را هدیه داد. فروشگاه های هدایای تبلیغاتی معمولا فروش عمده هدایای تبلیغاتی را به چنین مدیران و کسب و کارهایی بیشتر انجام می‌دهند و هدایای تبلیغاتی خاص و لوکس معمولا به صورت تیراژ کمتر برای مشتریان وفادار و خاص یک برند سفارش داده می‌شوند.

یک هدیه تبلیغاتی خوب چه ویژه گی هایی دارد؟

اکثر کسانی که به یک فروشگاه هدایای تبلیغاتی مراجعه می‌کنند این سوال را می‌پرسند که چه هدیه تبلیغاتی برای کسب و کار آن‌ها بهتر است و بعضی از آن‌ها برای تهیه و سفارش هدیه تبلیغاتی به منظور بازاریابی برای کسب و کار خود دچار مشکل می‌شوند. به طور کلی یک هدیه تبلیغاتی مناسب و استاندارد که می‌تواند یک کسب و کار را به اهداف تبلیغاتی خود برساند باید دارای ویژگی های کلی زیر باشد:

  • کاربردی: کاربردی بودن اولین فاکتوری است که یک هدیه تبلیغاتی باید داشته باشد. شما به عنوان یک مدیر یا صاحب کسب وکار ابتدا باید مخاطبان خود را شناسایی کنید و سپس نیاز آن‌ها را بشناسید. به عنوان مثال اگر تولیدات و محصولات شرکت شما برای کودک و نوجوان است شما باید هدیه های تبلیغاتی خود را برای این قشر در نظر بگیرید. مثلا یک جامدادی تبلیغاتی یا یک پازل تبلیغاتی می‌تواند هدیه بسیار مناسبی برای این قشر باشد یا اگر مخاطب شما خانم ها هستند بهتر است به سمت تهیه هدایای تبلیغاتی زنانه بروید. اینکه یک هدیه تبلیغاتی برای مخاطب شما کاربرد داشته باشد عامل بسیار تاثیرگذاری در نتیجه گیری مطلوب از آن هدیه تبلیغاتی است. یک هدیه کاربردی بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرد و در نتیجه برند و تبلیغات شما نیز بیشتر و بیشتر مورد توجه و در معرض دید قرار می‌گیرد و به خاطر مخاطب سپرده می‌شود.
  • کیفیت مطلوب: یکی دیگر از فاکتورهای مهم که هنگام مراجعه به یک فروشگاه هدایای تبلیغاتی باید در نظر داشته باشید کیفیت آن هدیه است. هدیه تبلیغاتی که شما برای مخاطبان خود انتخاب می‌کنید درواقع نمادی از برند شما است و نا مرغوب بودن و کیفیت پایین آن باعث خراب شدن تصویر ذهنی برند شما خواهد شد. علاوه بر این کیفیت پایین تر یک محصول یعنی استفاده کمتر از آن. به عنوان مثال اگر یک خودکار تبلیغاتی نامرغوب انتخاب کنید که جوهر نامناسبی داشته باشد و جوهر پس دهد تنها یک بار از آن استفاده خواهد شد و این یعنی تنها یک بار دیده شدن برند شما. پس اگر می‌خواهید تصویر خوبی از برند شما در ذهن مشتری برجای بماند و همچنین هدیه تبلیغاتی ماندگاری برای مخاطب شما باشد، بسیار اهمیت دارد که در زمان انتخاب هدیه تبلیغاتی هرچند کوچک به کیفیت مطلوب و قابل قبول آن توجه ویژه داشته باشید.
  • کیفیت چاپ تبلیغات: چاپ تبلیغات بر روی یک هدیه تبلیغاتی هویت برند شما را تعیین می‌کند. به همین منظور چاپ تبلیغات باید به صورت کاملا حرفه ای و با دستگاه های مجهز چاپ صورت بگیرد تا به راحتی پاک و مخدوش نشود. چرا که اگر تبلیغات شما بر روی یک هدیه تبلیغاتی واضح و مشخص نباشد هرچقدر هم که آن هدیه با ارزش، کاربردی و با کیفیت باشد سودی به حال برند شما نخواهد داشت و تبلیغات شما بر روی آن دیده نخواهد شد. در نتیجه تنها سرمایه خود را با تهیه چنین هدیه تبلیغاتی به هدر داده اید. پس زمانی که به یک فروشگاه هدایای تبلیغاتی برای سفارش و چاپ هدیه تبلیغاتی خود مراجعه می‌کنید حتما اطمینان حاصل کنید که تجهیزات و دستگاه های چاپی آن ‌ها مطمئن و مجهز باشد و همچنین نیروی کار باتجربه و حرفه ای در این زمینه داشته باشند.
  • جذابیت ظاهری: عامل دیگری که نباید آن را در تهیه هدیه تبلیغاتی نادیده بگیرید جذابیت ظاهری یک محصول تبلیغاتی است. تمام فاکتورهای گفته شده در بالا ممکن است بیش از جذابیت ظاهری برای تبلیغات شما اهمیت داشته باشند اما در کنار تمام این‌ها جذابیت ظاهری یک هدیه تبلیغاتی نیز در جذب مخاطب اهمیت ویژه ای دارد. چیزی که مخاطب شما را به استفاده از یک هدیه تبلیغاتی ترغیب می‌کند می‌تواند جذابیت ظاهری آن باشد. علاوه بر این فراموش نکنید که شما در بازار تبلیغات و دنیای تبلیغات دارای رقیبان فراوانی هستید. به همین دلیل هدیه تبلیغاتی خود را باید به طرز هوشمندانه تری نسبت به رقبایتان انتخاب کنید. به طوری که مخاطب شما استفاده از هدیه تبلیغاتی شما را به استفاده از هدیه رقیب ترجیح دهد و زیبایی و جذابیت ظاهری یک محصول و هدیه تبلیغاتی می‌تواند در این امر بسیار تاثیر گذار باشد

اهمیت و نقش هدایای تبلیغاتی در بازاریابی

تبلیغات در دنیا امروزه حرف اول را می‌زند. امروزه سراسر دنیا پر از شرکت ها، سازمان ها، برندها و کسب و کارهای کوچک و بزرگ هستند که در یک بازار جهانی به رقابت با یکدیگر مشغول هستند. تبلیغاتی در این بازار جهانی حرف اول را می‌زند و هر کسب و کاری که تبلیغات موثرتری داشته باشد از رقبای خود چند پله بالاتر است. یکی از شیوه های تبلیغاتی که در دنیال تبلیغات این روزها نقش پررنگ تری دارد استفاده از هدایای تبلیغاتی است. کارشناسان بازاریابی در سراسر دنیا به این نتیجه رسیده اند که این شیوه تبلیغاتی اگر به درستی اجرا شود می‌تواند یکی از بهترین و تاثیرگذارترین استراتژی های بازاریابی باشد. این شیوه تبلیغاتی به قدری قدرتمند و جا افتاده است که امروزه هر کسب و کار حتی کسب و کارهای تازه تاسیس و کوچک بخشی از بودجه بازاریابی خود را به تهیه و چاپ هدایای تبلیغاتی برای مخاطبان خود اختصاص می‌دهند و می‌توان گفت هر کسب و  کار هرچند کوچک برای یک بار هم که شده به یک فروشگاه هدایای تبلیغاتی برای سفارش چاپ هدیه تبلیغاتی مراجعه کرده است.

این همه گیر شدن و محبوبیت شیوه هدایای تبلیغاتی باعث ایجاد رقابت بسیار نزدیکی در بازار هدایای تبلیغاتی شده است. به طوری که هر کسب و کار در پی آن است که هدیه تبلیغاتی منحصر به فرد و متمایزی از رقیبان خود داشته باشد. یک مدیر هوشمند و موفق همیشه به دنبال هدیه تبلیغاتی خاص، تاثیرگذار و کاربردی برای برند و کسب و کار خود است.

فروشگاه هدایای تبلیغاتی در سراسر دنیا

امروزه در سراسر دنیا فروگاه هدایای تبلیغاتی مشغول به فعالیت است و این حرفه تبدیل به یک حرفه بسیار مهم و حیاتی در سراسر دنیا شده است. شرکت ها سالانه بودجه زیادی را صرف هزینه های بازاریابی و همچنین هزینه های هدایای تبلیغاتی برند خود می‌کنند. امروزه فروشگا های هدایای تبلیغاتی زیادی در دنیا به صورتی اینترنتی و فیزیکی مشغول به فعالیت در زمینه تبلیغات و هدایای تبلیغاتی هستند و همانطور که می‌دانید با رونق گرفتن کسب و کارهای اینترنتی این فروشگاه ها نیز بیش از پیش اینترنتی شده اند و دیگر اکثر این فروشگاه ها محصولات و هدایای تبلیغاتی خود را از طریق اینترنت سفارش می‌گیرند و به مشتریان عرضه می‌کنند که این موضوع کار را برای مدیران و کارفرمایانی که مشغله زیادی دارند بسیار راحت تر کرده است.

فروشگاه هدایای تبلیغاتی-78411

فروشگاه هدایای تبلیغاتی اینترنتی

فروشگاه هدایای تبلیغاتی اینترنتی درست مثل فروشگاه هدایای تبلیغاتی فیزیکی است با این تفاوت که شما از هر کجا که هستید می‌توانید محصول مورد نظر خود را انتخاب، نوع چاپ آن را مشخص و آن را سفارش دهید. همچنین می‌توانید نمونه کارهای مختلف یک هدیه تبلیغاتی را نیز در سایت های اینترنتی و فروشگاه هدایای تبلیغاتی اینترنتی به راحتی مشاهده و انتخاب کنید. به دلیل حساسیت ویژه ای که باید در انتخاب و چاپ هدایای تبلیغاتی وجود داشته باشد بهتر است در انتخاب یک فروشگاه بسیار دقت کنید و به فاکتورهای مثل تجربه، نیروی کار، سابقه کار، نمونه کارها و رضایت مشتریان آن فروشگاه اینترنتی دقت کنید. امروزه فروشگاه هدایای تبلیغاتی تهران و سایر شهرستان ها در ایران در این حوزه مشغول به فعالیت هستند که کار را برای مدیران و صاحبان مشاغل بسیار راحت تر از قبل ساخته اند.

فروشگاه هدایای تبلیغاتی-879

مزایای خرید اینترنتی از فروشگاه هدایای تبلیغاتی

همانطور که گفتیم این روزها تمام کسب و کارها به سمت اینترنتی شدن پیش می‌روند و فر وشگاه هدایای تبلیغاتی نیز از این قاعده مستثنی نیست. خرید اینترنتی از یک فروشگاه هدایای تبلیغاتی مزایای زیادی برای یک مدیر و کافرما دارد که از به چند نمونه از این مزایا در زیر اشاره کرده ایم:

مشغله زیاد مدیران: معمولا انتخاب یک هدیه تبلیغاتی از جمله مواردی است که به طور مستقیم توسط مدیر یک شرکت انجام می‌شود. در نتیجه ممکن است دسترسی به یک فروشگاه هدایای تبلیغاتی تهران با وجود ترافیک و شلوغی شهر و همچنین مسافت های طولانی برای یک مدیر بسیار زمان بر باشد. علاوه بر این یک مدیر به علت مشغله زیاد نمی‌تواند به چندین فروشگاه هدایای تبلیغاتی سر بزند و از نظر کیفیت، قیمت و تجربه کاری آن‌ها را با هم مقایسه کند و شاید مجبور باشد به اولین و نزدیک ترین فروشگاه مراجعه و سفارش خود را انجام دهد. فروشگاه های اینترنتی به شما این امکان را می‌دهند تا از هرجایی که هستید و حتی از پشت میز کار خود به راحتی در وب سایت های مختلف بگردید و آن‌ها را با هم مقایسه کنید و فروشگاه دلخواه خود را انتخاب کنید.

دیدن نمونه کارهای بیشتر: هنگام مراجعه به یک فروشگاه هدایای تبلیغاتی ممکن است آن فروشگاه درون محل کار خود نمونه کارهای زیادی نداشته باشد تا شما بتوانید از بین آن‌ها یکی را به دلخواه انتخاب کنید. اما در یک وب سایت اینترنتی عکس تمام نمونه کارهای یک فروشگاه وجود دارد و به راحتی می‌توانید از میان آن‌ها یکی را به سلیقه و دلخواه خود انتخاب کنید.

هزینه کمتر: سفارش اینترنتی یک محصول و کالای تبلیغاتی می‌تواند برای شما هزینه های کمتری از جمله هزینه حمل و نقل، هزینه از کار افتادگی و سایر هزینه های جانبی را در پی داشته باشد. علاوه بر آن یک فروشگاه فیزیکی بر روی محصولات خود هزینه هایی مثل هزینه آب و برق و همچنین هزینه های اجاره مکان و غیره را نیز محاسبه می‌کند در صورتی که یک فروشگاه اینترنتی این هزینه ها را ندارد و برای مشتری نیز چنین هزینه هایی را محاسبه نخواهد کرد. پس یکی دیگر از مزایای خرید از فروشگاه هدایای تبلیغاتی اینترنتی مقرون به صرفه بودن آن برای یک کسب و کار است.

فروشگاه هدایای تبلیغاتی فعدی

فروشگاه هدایای تبلیغاتی فعدی یکی از معتبرترین و با سابقه ترین وب سایت های فروش و چاپ هدایای تبلیغاتی می‌باشد. این فروشگاه که یک فروشگاه انواع هدایای تبلیغاتی خاص می‌باشد با داشتن نیروی کار با تجربه و آموزش دیده و همچنین بهترین و مجهزترین دستگاه ها و تجهیزات چاپ تبلیغات بر روی هدایای تبلیغاتی افتخار این را دارد که سال های زیادی است به تولید، تهیه و چاپ هدایای تبلیغاتی برای برندها و کسب و کارهای مختلف و معتبر سراسر ایران پرداخته و رضایت کامل مشتریان خود را جلب کرده است. این گروه تبلیغاتی فروش عمده هدایای تبلیغاتی و همچنین فروش به صورت تیراژ پایین برخی محصولات و هدایای تبلیغاتی لوکس را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت ها برای راحتی حال مشتریان عزیز انجام می‌دهد. برای مشاهده نمونه کارها و همچنین اطلاع از نحوه سفارش، قیمت ها و سایر جزئیات هدایای تبلیغاتی می‌توانید به وب سایت هدایای تبلیغاتی فعدی مراجعه نمایید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *