متر تبلیغاتی

متر تبلیغاتی

متر تبلیغاتی

چاپ تبلیغات بر روی ابزار تبلیغاتی یکی از شیوه های تبلیغات است که در این شیوه تبلیغاتی بر روی ابزارهای کاربردی مثل متر تبلیغاتی ، جعبه ابزار تبلیغاتی ، ابزار چندکاره تبلیغاتی ، ابزار مهندسی تبلیغاتی و غیره چاپ تبلیغات، لوگو، آرم و سایر تبلیغاتی یک شرکت انجام می‌شود. این ابزار از جمله ابزاری است که نیاز اساسی بسیاری از مشاغل و حتی قشر عادی جامعه است. به همین دلیل تبلیغات بر روی این ابزار بسیار  مورد توجه قرار می‌گیرد و می‌تواند بسیار موثر و قدرتمند در زمینه تبلیغات و بازاریابی برای یک برند عمل کند. جذب مخاطب از طریق تبلیغات بر روی محصولات کاربردی یک شیوه تبلیغاتی جهانی است که در سراسر دنیا از این شیوه استفاده می‌شود.

متر تبلیغاتی-6541

چاپ متر تبلیغاتی

متر تبلیغاتی یک وسیله برای اندازه گیری است که از طریق آن می‌توان طول و عرض هر چیزی را اندازه گیری کرد. بر روی متر تبلیغاتی درجه بندی های دقیق و یکسانی وجود دارد که از طریق آن می‌توانید به طور دقیق از چندمتر تا چند میلی متر و سانتی متر را اندازه گیری کنید.جنس بدنه متر از پلاستیک است و چاپ تامپو بر روی آن انجام می‌شود که این نوع چاپ یک نوع چاپ با دوام است و باعث بهتر دیده شدن تبلیغات یک برند خواهد شد. فضای مناسبی که یک متر تبلیغاتی برای چاپ دارد باعث شده تا این ابزار تبلیغاتی بیشتر از دیگر ابزار تبلیغاتی درون یک جعبه ابزار برای چاپ تبلیغات طرفدار داشته باشد.

متر تبلیغاتی-987

چاپ تبلیغات بر روی ابزار کاربردی

همانطور که گفتیم چاپ تبلیغات بر روی ابزار کاربردی تبلیغاتی یک شیوه موثر در بازاریابی و تبلیغات است که چند سالی است مدیران و کارفرمایانی که مخاطبان هدف آن‌ها بیشتر از این ابزارها استفاده می‌کنند، یا شغل آن‌ها مرتبط با استفاده از ابزار کاربردی است، برای چاپ تبلیغات برند و کسب و کار خود از آن ها استفاده می‌کنند.متر تبلیغاتی نیز یکی از این ابزارهای کاربردی است که برای مشاغل بسیار مختلفی کاربرد دارد و حتی درون یک جعبه ابزار معمولی در منزل نیز شما می‌توانید متر را ببینید. چرا که این وسیله یک وسیله کاربردی است و ممکن است در هر جایی به استفاده از آن نیاز باشد.

 

تاثیر تبلیغات بر روی هدایای تبلیغاتی کاربردی و مورد نیاز مشاغل

هدایای تبلیغاتی معمولا به دسته بندی های مختلفی تقسیم می‌شوند که در بین تمام انواع هدایای تبلیغاتی، محصولات و هدایای تبلیغاتی مخصوص مشاغل و کاربردی برای مشاغل گوناگون جایگاه ویژه ای دارند. اما چرا این هدایای تبلیغاتی در دنیای بازاریابی و تبلیغات تاثیرگذاری و بازدهی بالایی دارند و روز به روز بر تعداد مدیران و صاحبان مشاغلی که خواهان تبلیغات برند خود بر روی ابزار تبلیغاتی مثل متر تبلیغاتی هستند افزوده می‌شود؟

دلیل آن کاملا مشخص است و آن دارا بودن مهمترین فاکتورهای یک هدیه تبلیغاتی یعنی کاربردی بودن و ماندگاری بالای آن است. ابزارهای تبلیغاتی توسط مشاغل و افراد مختلفی در مکان های مختلفی استفاده می‌شود و بارها و بارها در معرض دید عموم قرار می‌گیرد و برند چاپ شده بر روی آن دیده می‌شود. همچنین ابزارهای کاربردی به علت اینکه زیاد مورد استفاده قرار می‎‌گیرند و با آن‌ها معمولا کارهای عملی و فنی انجام می‌شود از جنس های مقاوم تری ساخته می‌شود و ماندگاری و دوام بالاتری دارند و سال های سال استفاده می‌شوند در نتیجه تبلیغات چاپ شده بر روی این ابزار نیز برای مدت های طولانی ماندگار و دیده می‌شود.

متر تبلیغاتی را به چه کسانی هدیه بدهیم؟

از متر تبلیغاتیبه منظورهای مختلفی استفاده می‌شود که مهمترین و اصلی ترین استفاده آن اندازه گیری های دقیق است. مشاغل و حرفه های بسیار زیادی به متر احتیاج دارند که متر یک نیاز اساسی برای کار و حرفه آن‌ها است. مشاغلی مانند مشاغل ساختمانی، مهندسی، فنی و غیره از متر استفاده می‌کنند. این ابزار کاربردی همچنین ابزار مورد استفاده و مورد نیاز مهندسان ناظر، مهندسان فنی، متخصصان فنی و غیره نیز می‌باشد. هدیه کاربردی مانند متر تبلیغاتی بدون شک یک هدیه تبلیغاتی موثر با بازدهی بالا برای یک کسب و کار است و در طی چند سال اخیر تجربه موفق بازاریابی از این طریق و از طریق سایر ابزارهای تبلیغاتی در دنیای تبلیغات ثابت شده است.

متر تبلیغاتی-54752

نحوه چاپ متر تبلیغاتی

متر تبلیغاتی را می‌توان به روش‌‌های متفاوتی چاپ کرد، که ابتدا باید ببینیم بدنه متر از چه جنسی ساخته شده است.

توجه داشته باشید که متر تبلیغاتی ، یک متر معمولی در بازار نیست ، چرا که این متر صرفا برای چاپ و تبلیغاتی ساخته شده است ، طوری که یک سطح صاف بدون نوشته روی متر وجود دارد که بتوان روی آن چاپ کرد. در واقع مترهای تبلیغاتی از دو جنس فلزی و پلاستیکی ساخته شده است، که روی مترفلزی تبلیغاتی می‌توان با روش حک لیزری چاپ کرد که در این روش امکان چاپ رنگی وجود ندارد و یک لایه از سطح بیرونی آن برداشته می‌‎شود و لوگو و برند و یا نوشته کمی تیره یا روشن دیده می‌شود . علت تیره یا روشن شدن لوگو در این سیستم بستگی به این دارد که رنگ زیرین ، متر تبلیغاتی فلزی روشن باشد یا تیره، که در نمونه گیری اولیه خود را نمایش می‌‎دهد . لازم به ذکر است که این سیستم چاپ از  طول عمر بسیار بالایی دارد.

بر روی متر پلاستیکی تبلیغاتی می‌توان با روش چاپ تامپو روی آن به صورت تک رنگ و یا چند رنگ چاپ کرد. البته برای متر پلاستیکی از روشهای چاپ سیلک و فلت بد هم می‌توان استفاده کرد اما روش متداول آن چاپ تامپو است. این روش کمی سخت تر و پیچیده تر از روش است اما بسیار کاربردی تر می‌باشد.

چاپ متر تبلیغاتی فعدی

هدایای تبلیغاتی فعدی از جمله فعالان با سابقه در زمینه تولید و چاپ هدایای تبلیغاتی می‌باشد که در میان محصولات و هدایای تبلیغاتی متنوع خود چاپ ابزار تبلیغاتی به ویژه متر تبلیغاتی را نیز با مجهزترین دستگاه های چاپی که در اختیار دارد از طریق نیروی کار با تجربه و آموزش دیده خود در این زمینه انجام می‌دهد. این شرکت تبلیغاتی افتخار این را دارد که تا کنون برای شرکت ها و برندهای معتبری در سراسر ایران چاپ هدایای تبلیغاتی را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت انجام داده است. می‌توانید برای دیدن نمونه کارهای این مجموعه و همچنین اطلاع از نحوه سفارش، انواع چاپ، انواع قیمت ها و سایر جزئیات هدایا و محصولات تبلیغاتی به وب سایت هدایای تبلیغاتی فعدی مراجعه نمایید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *