هدایای تبلیغاتی خلاقانه

هدایای تبلیغاتی خلاقانه

هدایای تبلیغاتی خلاقانه

یکی از عواملی که می‌تواند برای شما افزایش فروش بیشتر و جذب مخاطب و مشتری را به همراه داشته باشد استفاده از هدایای تبلیغاتی خلاقانه است. انتخاب این هدایای تبلیغاتی برای یک کسب و کار این روزها اهمیت ویژه ای دارد. امروزه تمام کسب و کارها به دنبال این هستند که هدیه تبلیغاتی خاص و ویژه ای را برای مخاطبان خود در نظر بگیرند که در کنار تمام این موارد یک هدیه خلاقانه نیز باشد تا مخاطب را جذب کند و برای او تازگی، جذابیت و کارایی داشته باشد. یک مدیر و صاحب کسب و کار با هوش و درایتی که دارد و همچنین شناختی که از مخاطبان هدف خود دارد می‌تواند یک هدیه تبلیغاتی مناسب و خلاقانه برای کسب و کار خود تهیه و به مخاطبانش اهدا کند. اهدای هدایای تبلیغاتی یکی از شیوه های بازاریابی و تبلیغات در سراسر دنیا است که توانسته بسیار موفق عمل کند و همه مدیران و صاحبان مشاغل در تمام دنیا بر تاثیرگذاری و موفقیت بازاریابی به این شیوه اطمینان کامل دارند.

هدایای تبلیغاتی خلاقانه-451

هدایای تبلیغاتی خلاقانه چه تاثیری بر مخاطب دارد؟

همانطور که می‌دانید هدیه گرفتن می‌تواند احساس بسیار خوشایندی در ما نسبت به شخصی که آن هدیه را از او دریافت می‌کنیم به وجود آورد. این احساس به نوعی یک احساس قدردانی آمیخته با رضایت است که هدایای تبلیغاتی خلاقانه می‌تواند در کم یا زیاد بودن این احساس دخیل باشد. هرچه احساس خوبی که به مشتری یا مخاطب شما از طریق دریافت یک هدیه تبلیغاتی دست می‌دهد بیشتر و قوی تر باشد احتمال بیشتری دارد که این مخاطب برای شما تبدیل به مشتری و اگر مشتری است تبدیل به مشتری وفادار و دائمی شود. پس بسیار اهمیت دارد که شما چه نوع هدیه تبلیغاتی برای مخاطب خود انتخاب می‌کنید هدایای تبلیغاتی که برای مخاطبان و مشتریان خود انتخاب می‌کنید به چند عامل مهم بستگی دارد که این عوامل می‌تواند در موفق یا ناموفق بودن بازاریابی شما به این سبک بسیار تاثیرگذار باشد. شما به عنوان یک مدیر قبل از انتخاب هدیه تبلیغاتی مناسب ابتدا باید سوالات زیر را از خود بپرسید:

  • هدف از اهدای یک هدیه تبلیغاتی چیست؟ شما به عنوان یک مدیر و صاحب یک کسب و کار باید این سوال مهم را از خود بپرسید که هدف شما از تهیه و چاپ تبلیغات بر روی هدایای تبلیغاتی خلاقانه چیست و چرا می‌خواهید به این شیوه برای کسب و کار خود بازاریابی و تبلیغات کنید؟ زمانی که شما هدف خود را مشخص کنید خیلی راحت تر و سریعتر می‌توانید به اهداف بازاریابی خود برسید. به عنوان مثال ممکن است هدف شما از تهیه یک هدیه تبلیغاتی قدردانی از مشتریان وفادارتان باشد که تعداد آن‌ها خیلی زیاد نیست. در چنین مواردی انتخاب شما می‌تواند یک هدیه تبلیغاتی لوکس مانند جعبه پذیرایی و یا یک هدیه تبلیغاتی الکترونیکی مثل پاوربانک یا فلش مموری باشد. اما اگر هدف شما به عنوان یک شرکت تازه تاسیس شناساندن و معرفی برندتان به عمده مردم و مخاطبان باشد ممکن است از هدایای تبلیغاتی کوچک و کم هزینه مثل جاکلیدی تبلیغاتی یا خودکار تبلیغاتی استفاده کنید تا بتوانید آن‌ها را به تعداد خیلی بیشتری تهیه و در مکان های عمومی مثل نمایشگاه ها و غیره به مردم هدیه بدهید.
  • مخاطبان ما چه کسانی هستند؟ شناخت مخاطب مرحله بعد از شناسایی هدف می‌باشد که این مرحله نیز در انتخاب یک هدیه تبلیغاتی بسیار اهمیت دارد. شما با توجه به فعالیت های شرکت خود و شناختی که از محصولات و خدمات خود دارید باید مواردی را در مورد مخاطبان خود بدانید و یا در مورد آن تحقیق کنید. این موارد می‌تواند مواردی نظیر جنسیت، سن، شغل، علایق و سلیقه آن‌ها باشد. به عنوان مثال اگر محصولات شما برای گروه سنی کودک و نوجوان تولید می‌گردد و یا فعالیت های شرکت شما در زمینه با این گروه است بهتر است هدایای تبلیغاتی خلاقانه برای این گروه سنی مانند جامدادی تبلیغاتی ، مداد رنگی تبلیغاتی و غیره را انتخاب کنید تا بتوانید از تبلیغات خود نتیجه بهتری بگیرید. مطمئنن یک ست مدیریتی یا یک جعبه ابزار تبلیغاتی هدیه مناسبی برای این گروه سنی نیست.
  • بودجه ما برای هدایای تبلیغاتی چقدر است؟ این سوال نیز سوال بسیار مهمی است که شما باید قبل از انتخاب یک هدیه تبلیغاتی آن را از خود بپرسید و درواقع می‌توان گفت این سوال برای کسب و کارهای تازه تاسیس و استارت آپ هایی که به تازگی فعالیت خود را آغاز کرده اند یک سوال بسیار مهم است که پاسخ آن می‌تواند در انتخاب هدایای تبلیغاتی خلاقانه برای کسب و کارشان بسیار حیاتی باشد. هدیه ای که شما انتخاب می‌کنید علاوه بر مطابقت داشتن با هدف شما و همچنین همخوانی با سلیقه و گروه سنی مخاطبان، باید با بودجه شما نیز همخوانی داشته باشد. بسیاری هدایای تبلیغاتی هستند که بسیار خلاقانه و کاربردی اما مقرون به صرفه و کم هزینه هستند. این هدایای تبلیغاتی مثل خودکار تبلیغاتی ، بادبزن تبلیغاتی ، مداد تبلیغاتی ، جاکلیدی تبلیغاتی و غیره هدایایی هستند که بسیار کاربردی، پرطرفدار و در عین حال کم هزینه تر از سایر هدایای تبلیغاتی هستند. به هرحال شما باید بودجه ای که صرف بازاریابی خود می‌کنید با درآمد و هزینه های دیگر شرکت همخوانی داشته باشد تا بتوانید به موفقیت برسید.

هدایای تبلیغاتی خلاقانه9020

هدایای تبلیغاتی خلاقانه و مفید

هدایای تبلیغاتی خلاقانه و مفید به هدایایی گفته می‌شود که مخاطب تمایل زیادی به استفاده  از آن‌ها دارد. به عنوان مثال اگر شما تبلیغات خود را بر روی یک لوح یا تندیس چاپ کنید و به مخاطب هدیه بدهید این می‌تواند یک هدیه تبلیغاتی زیبا باشد اما برای مخاطب شما مفید و کاربردی نیست. کارشناسان بازاریابی امروزه در سراسر دنیا بر کاربردی بودن یک هدیه تبلیغاتی تاکید بسیار زیادی دارند. چرا که تجربه ثابت کرده است یک هدیه تبلیغاتی کاربردی هرچند کوچک به دلیل نیاز مخاطب و استفاده مکرر از آن می‌تواند برند شما را در ذهن مخاطب به خوبی ثبت کند و شما را تبدیل به یک برند ماندگار در ذهن او کند. امروزه شرکت ها و برندهای بزرگ نیز اولویت تبلیغات خود را بر استفاده هدایای تبلیغاتی کاربردی می‌دانند به طوری که برندهای بزرگی همچون کوکاکولا هنوز از جاکلیدی های کوچک برای تبلیغات برند خود استفاده می‌کند. همانطور که گفتیم هدایای تبلیغاتی خلاقانه و هدایای تبلیغاتی مفید هدایایی هستند که مخاطب نیاز، تمایل و اشتیاق برای استفاده مکرر از آن‌ها داشته باشد و آن را کنار نگذارد. چرا که کنار گذاشتن یک هدیه تبلیغاتی عملا تبلیغات شما را متوقف می‌کند و باعث می‌شود شما به هدف تبلیغات خود که همان دیده شدن و شناخته شدن برندتان توسط افراد مختلف است نرسید.

هدایای تبلیغاتی خلاقانه-87450

هدایای تبلیغاتی خلاقانه و ارزان

هدایای تبلیغاتی خلاقانه همیشه بهم معنای هدایای تبلیغاتی گران نیستند. درست است که هدایای همچون هدایای الکترونیکی مثل پاوربانک تبلیغاتی ، فلش مموری تبلیغاتی ، اسپیکر تبلیغاتی و غیره نیز که هدایای نسبت گران تری هستند در دسته هدایای تبلیغاتی خلاقانه قرار می‌گیرند اما این بدان معنی نیست که اگر شما بودجه کمی برای بازاریابی در اختیار دارید و یا می‌خواهید یک هدیه تبلیغاتی را به منظور معرفی برند خود به صورت عمده و تعداد بالا تهیه کنید و بهتر می‌دانید هزینه  زیادی برای آن پرداخت نکنید، یعنی باید دور هدایای تبلیغاتی خلاقانه را خط بکشید. شما حتی با کمترین بودجه نیز می‌توانید یک هدیه تبلیغاتی کاربردی، مفید و خلاقانه برای کسب و کار خود تهیه کنید و به مخاطبانتان هدیه دهید. فقط کافی است کمی تحقیق کنید و هدایای تبلیغاتی ارزان را بشناسید و کمی هوش و درایت به عنوان یک مدیر به خرج دهید تا بتوانید یک هدیه تبلیغاتی خلاقانه و ارزان برای برند خود تهیه کنید.

هدایای تبلیغاتی خلاقانه45456

چاپ هدایای تبلیغاتی خلاقانه

خلاقانه بودن یک هدیه تبلیغاتی به خودی خود نمی‌تواند در جذب مشتری و مخاطب موثر و موفق باشد. مهمترین عاملی که یک محصول را تبدیل به یک محصول تبلیغاتی می‌کند تبلیغاتی است که روی این محصول چاپ می‌شود. پس به خاطر داشته باشید که نوع چاپ و کیفیت چاپی که بر روی هدایای تبلیغاتی خلاقانه انجام می‌دهید نیز بسیار اهمیت دارد. چاپ تبلیغات بر روی یک هدیه تبلیغاتی اگر بی کیفیت باشد و یا واضح و خوانا نباشد هیچ تاثیر نخواهد داشت. چرا که این تبلیغات از چشم مخاطب دور می‌ماند و عملا تبلیغات شما را بی نتیجه می‌کند. هرچقدر که شما برای تهیه یک هدیه تبلیغاتی هزینه کنید و سعی کنید هدیه منحصر به فردی انتخاب کنید اگر چاپ تبلیغات بر روی آن به شکل اصولی و ماندگار انجام نگیرد موفق نخواهد بود. پس نوع چاپ و کیفیت چاپ در انتخاب یک هدیه تبلیغاتی بسیار مهم است. سعی کنید در هنگام سفارش هدیه تبلیغاتی خود به شرکت و یا گروه های تبلیغاتی که چاپ تبلیغات بر روی آن را انجام می‌دهید به مواردی همچون تجربه، تخصص نیروی کار، تجهیزات و دستگاه های چاپ، نمونه کارها و همچنین میزان رضایتمندی مشتری های قبلی دقت کنید تا بتوانید یک هدیه تبلیغاتی خاص، ماندگار و تاثیرگذار به مخاطبان خود هدیه بدهید و نتیجه مطلوبی از آن دریافت کنید.

هدایای تبلیغاتی خلاقانه-45غ

هدایای تبلیغاتی خلاقانه گروه تبلیغاتی فعدی

هدایای تبلیغاتی فعدی از جمله کسب و کارهایی است که تولید، واردات، فروش و چاپ هدایای تبلیغاتی را انجام می‌دهد. این شرکت تبلیغاتی که سابقه طولانی و درخشان در امر تبلیغات و هدایای تبلیغاتی دارد با در اختیار داشتن نیروی کار متخصص و مجرب و همچنین دستگاه های چاپ پیشرفته و مجهز توانسته است چاپ هدایای تبلیغاتی برای بسیار از برندهای کوچک و بزرگ در سراسر ایران را به بهترین شکل و با بهترین کیفیت انجام دهد و رضایت مدیران و صاحبان کسب و کاری که با این مجموعه همکاری نموده اند را به طور کامل جلب کند. برای مشاهده قیمت ها، نمونه کارها، انواع چاپ های مختلف، انواع محصولات و هدایای تبلیغاتی و سایر جزئیات در مورد هدایای تبلیغاتی و هرآنچه که می‌خواهید در مورد هدایای تبلیغاتی خلاقانه و مفید بدانید می‌توانید به وب سایت هدایای تبلیغاتی فعدی مراجعه نمایید و اطلاعات مورد نظر خود را به دست آورید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *