هدایای تبلیغاتی مفید

هدایای تبلیغاتی مفید

هدایای تبلیغاتی مفید

هدایای تبلیغاتی مفید باعث می‌شوند تبلیغات شما بهتر دیده شود. شیوه های تبلیغات و بازاریابی زیادی در دنیا وجود دارد که امروزه همه کسب و کارها در بازار رقابتی نزدیکی که وجود دارد از این شیوه ها استفاده می‌کنند. یکی از موفق ترین و تاثیرگذارترین شیوه های تبلیغات و بازاریابی امروزه شیوه استفاده از هدایای تبلیغاتی است. اهدای یک هدیه تبلیغاتی تاثیرات بسیار قدرتمندی بر مخاطب دارد و احساس ارزشمندی به او می‌دهد. این حس ارزشمندی می‌تواند یک تصویر ذهنی مثبت و ماندگار از برند شما در ذهن مخاطب ایجاد کند که باعث موفقیت شما در بازاریابی، فروش بیشتر و جذب مخاطب باشد.

هدایای تبلیغاتی مفید-521

هدف از اهدای هدایای تبلیغاتی مفید چیست؟

همه ما می‌دانیم که برای دیده شدن تبلیغات باید توجه مخاطب را به خود جلب کنیم. همانطور که گفتیم شیوه های تبلیغاتی زیادی مثل چاپ تراکت، چاپ کارت ویزیت، بیلبوردهای تبلیغاتی و غیره وجود دارد که از این طریق ما می‌توانیم توجه مخاطب را به برند خود جلب کنیم. اهدای هدایای تبلیغاتی مفید یکی از شیوه هایی که شما می‌توانید از طریق آن برند، کسب و کار، خدمات و محصولات خود را به مخاطبانتان معرفی کنید و به آن‌ها بشناسانید.

هدف از اهدای هدایای تبلیغاتی مفید درواقع علاوه بر تثبیت و ماندگاری نام تجاری در ذهن مخاطب ایجاد یک پیوند محکم بین برند و مخاطب است که این پیوند می‌تواند در برندسازی موفق بسیار نقش داشته باشد. حتی کسب و کارهای معتبر و موفق نیز این شیوه تبلیغاتی یعنی استفاده از هدایای تبلیغاتی مفید را همچنان در برنامه بازاریابی خود دارند. چرا که معتقدند پیوند آن‌ها با مخاطبانشان همچنان در تمام مراحل کسب و کار آن‌ها باید حفظ شوند. آن‌ها به خوبی دریافته اند که سرمایه اصلی و درواقع اهرم اصلی کسب و کار آن‌ها مخاطبان هستند و هرگز نباید مخاطبانشان را نادیده بگیرند. اهدای یک هدیه تبلیغاتی همیشه در جهت تبلیغات و معرفی برند نیست بلکه گاهی می‌تواند به دلیل قدردانی و خشنود سازی مشتری باشد که به نوعی تشکر از او نیز می‌باشد. برندهای بزرگ معمولا این کار را به خصوص برای مشتریان وفادار خود انجام می‌دهند و به آن‌ها هدایای تبلیغاتی متنوعی به عنوان تشکر از خرید و قدردانی از حمایت آن‌ها اهدا می‌کنند.

هدایای تبلیغاتی مفید-40

مراحل انتخاب یک هدیه تبلیغاتی مفید

در زمان انتخاب یک هدیه تبلیغاتی مفید برای مخاطبان خود باید مواردی را در نظر بگیرید که این موارد در موفقیت و تاثیرگذاری هدیه تبلیغاتی شما بر روی مخاطب و در نتیجه فروش بهتر بسیار کمک خواهد کرد. این مراحل شامل مراحل زیر می‌باشد:

  • تعیین هدف: تعین هدف از تبلیغاتی مهمترین و اولین مرحله ایست که قبل از انتخاب یک هدیه تبلیغاتی باید به آن توجه کنید. اینکه شما بدانید هدفتان از تبلیغاتی چیست بسیار اهمیت دارد. به عنوان مثال ممکن است شما یک استارت آپ یا شرکت تازه تاسیس باشید و هدف شما از تبلیغات معرفی برند و کسب و کار خود به بازار باشد. یا ممکن است شما برندی باشید که قبلا بازاریابی انجام داده اید و مخاطب شما را می‌شناسد و با نام تجاری شما آشناست. در اینجا هدف شما از تبلیغات می‌تواند رقابت با رقیب و تثبیت نام تجاری خود در ذهن مخاطب باشد. و یا حتی ممکن است هدف شما از اهدای یک هدیه تبلیغاتی قدردانی از مشتریان وفادارتان باشد. همه این اهداف می‌تواند در انتخاب هدیه تبلیغاتی مناسب به شما کمک کند.
  • تعیین بودجه: یکی دیگر از مواردی که در انتخاب و تهیه هدایای تبلیغاتی مفید برای مخاطبان خود نباید نادیده بگیرید بودجه است. برای هر کسب و کار همیشه بودجه و هزینه یکی از مهمترین دغدغه های آن کسب و کار است. شما با توجه به نوع کسب و کار خود، میزان سوددهی، تازه تاسیس یا قدیمی بودن شرکت و همچنین سرمایه ای که در اختیار دارید باید تعیین کنید که چه مقدار بودجه می‌خواهید برای تهیه هدایای تبلیغاتی مفید برای کسب و کار خود هزینه کنید. بسیاری از انواع هدایای تبلیغاتی هستند که با وجود کم هزینه بودن بسیار تاثیرگذار هستند و جزء هدایای تبلیغاتی مفید دسته بندی می‌شوند. هدایای تبلیغاتی مثل خودکار تبلیغاتی، جامدادی تبلیغاتی، جاکلیدی تبلیغاتی، بادبزن تبلیغاتی، تیشرت تبلیغاتی و غیره از جمله هدایای تبلیغاتی ارزان و مقرون به صرفه و در عین حال مفید و کاربردی محسوب می‌شوند.
  • شناخت مخاطب: یکی از دیگر مواردی که در زمان انتخاب یک هدیه تبلیغاتی مفید و مناسب برای برند و کسب و کار خود باید در نظر بگیرید شناخت مخاطب هدف و تحقیق درباره مخاطبان و مشتریانتان است. شما با شناخت جنسیت، شغل، نیاز و علاقه مخاطبتان می‌توانید دریابید که چه هدیه تبلیغاتی می‌تواند برای او مناسب تر و مفیدتر باشد. به عنوان مثال اگر جامعه مخاطب هدف شما را اکثرا خانم ها تشکیل می‌دهند هدایای تبلیغاتی زنانه برای شما بهترین انتخاب است و یا اگر مخاطبان شما را بیشتر گروه سنی کودکان و نوجوانان تشکیل می‌دهند از هدایای همچون مداد رنگی تبلیغاتی، پازل تبلیغاتی و غیره می‌توانید برای این قشر استفاده کنید. همچنین ممکن است مخاطبان شما بیشتر دانش آموزان و دانشجویان باشند که در اینجا هدایای تبلیغاتی مفید برای کسب و کار شما می‌تواند جامدادی تبلیغاتی ، مداد تبلیغاتی ، لوازم التحریر تبلیغاتی و مواردی از این قبیل باشد. نمونه هایی که گفته شد تنها چند نمونه از مخاطبان هدف کسب وکارها هستند. شما باید با توجه به کسب و کار، محصولات و خدماتی که به مخاطبان ارائه می‌دهید در یابید که مخاطبان شما بیشتر چه کسانی هستند و چه نیازهایی دارند.

هدایای تبلیغاتی مفید-0585

انواع هدایای تبلیغاتی مفید و تاثیر آن‌ها در بازاریابی و فروش

این روزها تاثیر استفاده از هدایای تبلیغاتی بر هیچ کس پوشیده نیست. اما برخی هدایای تبلیغاتی می‌توانند تاثیر بیشتر و ماندگارتری بر مخاطب و همچنین فروش بیشتر داشته باشند. این هدایای تبلیغاتی همان هدایای تبلیغاتی مفید یا کاربردی هستند که نیاز روزمره و یا نیاز حیاتی مخاطب شما است. برخی شرکت های تبلیغاتی هدایای تبلیغاتی را به شرح زیر دسته بندی می‌کنند تا کسب و کارها بتوانند راحت تر هدیه تبلیغاتی مورد نظر خود را متناسب با هدف و نوع مخاطبشان انتخاب کنند. این دسته بندی عبارت است از:

  • هدایای تبلیغاتی مفید و کاربردی: هدایای تبلیغاتی مفید و کاربردی هدایایی هستند که نیاز ضروری مخاطب است. مثل خودکار تبلیغاتی ، لیوان تبلیغاتی، جاکلیدی تبلیغاتی و غیره.
  • هدایای تبلیغاتی لوکس و تزئینی: هدایای تبلیغاتی لوکس و تزئینی هدایایی هستند که همانطور که از اسم آن‌ها پیداست جنبه پذیرایی دارند و به اعتبار یک برند می‌افزایند. هدایایی مثل جعبه پذیرایی در این دسته قرار می‌گیرند.
  • هدایای تبلیغاتی الکترونیکی: هدایای تبلیغاتی الکترونیکی هدایایی هستند که با پیشرفت تکنولوژی به دنیای تبلیغات اضافه شدند. هدایایی مثل فلش مموری تبلیغاتی، اسپیکر تبلیغاتی و دستگاه بخور تبلیغاتی از این نوع هستند.
  • هدایای تبلیغاتی زنانه: هدایای تبلیغاتی زنانه لوازم و وسایل مورد نیاز خانم ها مثل ست مانیکور تبلیغاتی و کیف لوازم آرایش تبلیغاتی می‌باشند.
  • هدایای تبلیغاتی دانش آموزان: این نوع محصولات هدایایی هستند که برای قشر دانش آموز و محصل در نظر گرفته می‌شود مثل جامدادی تبلیغاتی، مداد تبلیغاتی، مداد رنگی تبلیغاتی و خودکار تبلیغاتی.
  • هدایای تبلیغاتی عید نوروز: این هدایای همانطور که از اسم آن‌ها پیداست مخصوص عید نوروز هستند. هدایایی مثل سررسید تبلیغاتی، هدیه نوروزی کارمندان و غیره در این دسته طبقه بندی می‌شوند.
  • هدایای تبلیغاتی کارمندان و مدیران: این دسته از هدایای تبلیغاتی را هدایای تبلیغاتی اداری نیز می‌گویند که ست مدیریتی و لوازم التحریر اداری در این دسته قرار دارند و مخصوص مدیران، مسئولان ارشد و کارمندان است.

هدایای تبلیغاتی مفید و ارزان

وقتی صحبت از هدایای تبلیغاتی می‌شود عده زیادی از افراد بر این باور هستند که هرچه برای یک هدیه تبلیغاتی بیشتر هزینه  کنند نتیجه بهتری از آن خواهند گرفت و هرچه هدیه تبلیغاتی آن‌ها از نظر قیمت ارزش بالاتری داشته باشد در جذب مخاطب و مشتری به آن‌ها بیشتر کمک خواهد کرد. درست است که یک هدیه تبلیغاتی ارزشمند نزد مخاطب شما جایگاه ویژه ای دارد اما این به این معنا نیست که اگر شما یک شرکت تازه تاسیس با بودجه محدود هستید باید به کلی قید این شیوه تبلیغات را بزنید و به سراع روش های دیگر بازاریابی و تبلیغات بروید. برخی هدایا و محصولات بسیار کاربردی و مفید وجود دارند که هزینه پایینی دارند. این هدایا که به علت کاربردی بودن و نیاز مخاطب به آن در دسته هدایای تبلیغاتی مفید قرار می‌گیرند حتی در بین برندهای معتبر که سرمایه های کلانی در بازاریابی و تبلیغات خود صرف می‌کنند نیز جایگاه ویژه ای دارد و همچنان از آن‌ها در بازاریابی خود استفاده می‌کنند. برخی از این هدایای تبلیغاتی ارزان و در عین حال کابردی و تاثیرگذار عبارتند از خودکار تبلیغاتی، جاکلیدی تبلیغاتی، بادبزن تبلیغاتی، لیوان تبلیغاتی، مداد تبلیغاتی، جامدادی تبلیغاتی و مواردی نظیر این‌ها که همگی جزء هدایای تبلیغاتی تاثیرگذار هستند که امتحان خود را به در تبلیغات به خوبی پس داده اند.

هدایای تبلیغاتی مفید گروه تبلیغاتی فعدی

گروه تبلیغاتی فعدی از جمله شرکت های تبلیغاتی موفق در زمینه تولید، فروش و چاپ تبلیغات بر روی محصولات، کالاها و هدایای تبلیغاتی می‌باشد. این فروشگاه هدایای تبلیغاتی اینترنتی با در اختیار داشتن نیروی کار متخصص، باتجربه و آموزش دیده و همچنین بهترین و مجهزترین دستگاه های تولید و چاپ تبلیغات بر روی هدایای تبلیغاتی افتخار این را دارد که هرساله عهده دار تهیه و چاپ هدایای تبلیغاتی بسیاری از برندها و کسب و کارهای کوچک و بزرگ در سراسر ایران باشد و در طی این مدت توانسته است اعتماد مشتریان را به خوبی جلب کند و حرف های زیادی در دنیای تبلیغات برای گفتن داشته باشد. فعالیت های این مجموعه در زمینه هدایای تبلیغاتی مفید، هدایای تبلیغاتی اداری، هدایای تبلیغاتی دانش آموزان، هدایای تبلیغاتی نوروزی، هدایای تبلیغاتی مدرسه، هدایای تبلیغاتی کارمندان و مدیران، هدایای تبلیغاتی لوکس و بسیاری از متنوع ترین و منحصربه فردترین هدایای تبلیغاتی متناسب با هرنوع کسب و کاری می‌باشد که برای دیدن نمونه کارها، نحوه سفارش و خرید، اطلاع از قیمت ها و سایر جزئیات هدایای تبلیغاتی این مجموعه می‌توانید به وب سایت هدایای تبلیغاتی فعدی مراجعه نمایید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *