چاپ افست

چاپ افست یکی از متداول ترین نوع چاپ است که در آن برای چاپ با تیراژ بالا و سرعت زیاد انجام میشود دستگاه چاپ افست به صورت تک رنگ ، دورنگ ، چهاررنگ و شش رنگ و …. است که بستگی به نوع چاپ و استفاده از رنگ متغیر است . در این نوع چاپ هر رنگ به طور جدا جدا بر روی کاغذ چاپ میشود و ترکیب رنگ انجام میشود . برای چاپ کار های رنگی از دستگاه چاپ چهار رنگ استفاده میشود که دارای چهار برج رنگ  CMYK  است که چهار رنگ آبی ، قرمز ، زرد و مشکی را دارد . چاپ افست برای چاپ با تیراژ بالا بسیار مناسب و به صرفه است .

چاپ افست را بدلیل نداشتن برجستگی و یا فرو رفتگی در زینک چاپ مسطح یز گفته میشد . چاپ افست را میتوان برای چاپ ست اداری شامل چاپ سربرگ ، چاپ پاکت نامه ، چاپ کارت ویزیت ، چاپ کاتالوگ ، چاپ مجله ، چاپ فولدر ،  چاپ بروشور ، چاپ پوستر ، چاپ تراکت ، چاپ و ساخت زونکن تبلیغاتی ، چاپ و ساخت کلاسور تبلیغاتی ، چاپ و ساخت جعبه ، چاپ کارت تبریک و کارت پستال – چاپ و ساخت ساک دستی – چاپ تقویم رومیزی – یادداشت با جعبه مقاوم و جعبه یادداشت کاغذی

شرکت تبلیغاتی فعدی با داشتن بروز ترین دستگاه ها در صنعت چاپ و سابقه طولانی مدت در این نوع چاپ دارای آماده خدمت رسانی به مشتریان است .

چاپ افست عکس - 01
چاپ افست عکس
چاپ افست عکس - 05

آخرین مقالات فعدی