چاپ تامپو 

چاپ تامپو قابلیت زیاد و هزینه کمتری نسبت به بقیه چاپ ها داراست و دارای کیفیت مطلوبی است . در چاپ تامپو میتوان بروی محصولاتی با سطح برامده ، گرد ، منحنی و فرو رفته چاپ کرد که به وسیله پد آن انجام میگیرد. چاپ تامپو یا Pad Printing با دستگاه تامپو در تیراژهای پایین قابل استفاده می باشد و محدودیت تیراژ ندارد. چاپ تامپو بوسیله ی دو روش انجام میشود دستگاه چاپ تامپو بسته یا کاپ و دستگاه چاپ تامپو سیستم باز یا تیغه پد چاپ تامپو از جنس سیلیکون ساخته میشود و نقش آن انقال طرح از کلیشه بر روی محصول است . پد تامپو انواع مختلفی دارد که در نوع چاپ و محصولی که بر روی آن چاپ میشود متغیر است . انواع پد تامپو را میتوان به سه بخش پد نرم ، پد معمولی و پد سخت تقسیم بندی کرد . از چاپ تامپو میتوان هم در موارد هدایای تبلیغاتی استفاده کرد و هم در موارد قطعات صنعتی . چاپ تامپو به دلیل هزینه کم و نداشتن محدودیت در تیراژ یکی از پر کاربرد ترین از انواع چاپ ها است .

چاپ روی خودکار ، تیشرت ، لیوان ، جاکلیدی ، فلش ، پاور بانک ، انواع دستگاه های مختلف ، چاپ لوازم تحریر ، مداد ، لوازم ورزشی ، لوازم خانگی و انواع ظروف استفاده کرد .

شرکت تبلیغاتی فعدی با داشتن بروز ترین دستگاه ها در صنعت چاپ و سابقه طولانی مدت در این نوع چاپ دارای آماده خدمت رسانی به مشتریان است .

چاپ تامپو عکس -06
چاپ تامپو عکس -02
چاپ تامپو عکس

آخرین مقالات فعدی