چاپ خودکار تبلیغاتی

چاپ خودکار تبلیغاتی025567

چاپ خودکار تبلیغاتی  پربازده ترین روش تبلیغاتی

چاپ خودکار تبلیغاتی یک هدیه تبلیغاتی کاربردی و مورد نیاز است. چرا که درواقع نوشتن یک راه ارتباطی و یک نیاز اساسی است. همه ما در جیب یا کیف خود یک خودکار داریم تا اگر لازم شد بتوانیم از آن استفاده کنیم. پس می‌توان گفت که خودکار تبلیغاتی جزو وسایل شخصی و ضروری هر انسان است. سال های زیادی است که تبلیغات بر روی وسایل ضروری و کاربردی افراد تبدیل به یک شیوه موفق بازاریابی شده است. استفاده از خودکار تبلیغاتی به دلایل زیادی از جمله ارزان بودن و کاربردی بودن یکی از هدایای تبلیغاتی پربازده در میان مدیران و کسب و کارها می‌باشد و می‌توان گفت جزو اولین شیوه های بازاریابی است. اگر دقت کنید همه ما حداقل یک خودکار داریم که روی آن تبلیغات چاپ شده است. این نشان دهنده همه گیر بودن و استفاده زیاد از این شیوه تبلیغاتی تاثیر گذار و مقرون به صرفه است.

نوع، جنس و کاربرد چاپ خودکار تبلیغاتی

چاپ خودکار تبلیغاتی از جمله هدایای تبلیغای است که تنوع بسیار بالایی در رنگ، مدل و جنس دارد. شما می‌توانید با انتخاب یک خودکار خوش رنگ، زیبا و با جنس مرغوب توجه مخاطب خود را به لوگو و برند چاپ شده روی آن جلب کنید و باعث ماندگاری نام تجاری خود در ذهن ها شوید. جنس خودکار تبلیغاتی معمولا فلزی، پلاستیکی ، چرمی، شیشه ای و غیره است که متداول ترین و پرطرفدارترین انواع آن خودکارهای فلزی و پلاستیکی هستند. خودکار تبلیغاتی از جمله هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت است که در کنار سایر هدایای تبلیغاتی کوچک مثل جاکلیدی تبلیغاتی، بادبزن تبلیغاتی، پدموس تبلیغاتی و غیره، کم هزینه اما پربازده و پرطرفدار است. لازم نیست همیشه برای تبلیغاتی خودکار تبلیغاتی را به مشتریانی که از شما خرید می‌کنند هدیه دهید. ممکن است شما یک کسب و کار اینترنتی باشید و به صورت فیزیکی با مخاطب ارتباط نداشته باشید در این صورت می‌توانید خودکار تبلیغاتی را در تعداد انبوه تهیه کنید و در همایش ها، جشن ها، سمینارها، افتتاحیه ها واختتامیه ها به شرکت کنندگان در این مراسم هدیه دهید.

چاپ خودکار تبلیغاتی-811

کدام چاپ خودکار تبلیغاتی برای کدام مشتری؟

خودکار تبلیغاتی جنس ها و مدل های متنوعی دارد که معمولا صاحبان کسب و کار بسته به نوع مشتریان خود جنس خودکار و ارزش آن را تعیین می‌کنند. به عنوان مثال از خودکارهای لوکس و فلزی که قیمت نسبتا گران تری دارد برای مشتریان با ارزش و همیشگی و درواقع برای مشتریان وفادار خود استفاده  می‌کنند و این نوع خودکارها را به مشتریان مورد علاقه خود هدیه می‌دهند. برای تبلیغات با حجم بالا مثلا در یک نمایشگاه یا یک همایش برای کسانی که نمی‌دانند آیا تبدیل به مشتری آن‌ها خواهند شد یا خیر و فقط هدف از دادن چاپ خودکار تبلیغاتی به آنان به نمایش گذاشتن و در معرض دید قرار دادن برند و نام تجاری است از خودکار تبلیغاتی با جنس پلاستیکی استفاده می‌کنند. باید توجه داشته باشید که در هیچ شرایطی و برای هیچ مشتری از خودکار تبلیغاتی کیفیت خیلی پایین استفاده نکنید. چرا که هدف شما ماندگاری آن هدیه تبلیغاتی در ذهن مخاطب و اطرافیان او است. اگر قرار باشد هدیه تبلیغاتی شما پس از چندبار مصرف دیگر قابل استفاده نباشد و دور انداخته شود هرگز به هدف تبلیغاتی خود نخواهید رسید و نام و برند شما نیز به همان سرعت از ذهن مخاطب دور انداخته می‌شود.

چاپ خودکار تبلیغاتی-5110

برای تاثیرگذاری چاپ خودکار تبلیغاتی این نکات را فراموش نکنید

  • جوهر مرغوب : اگر قرار باشد که شما از چاپ خودکار تبلیغاتی شکیل استفاده کنید اما جوهر نامرغوب در آن باشد که باعث شود پس از چندبار استفاده به اصطلاح جوهر پس دهد و استفاده کننده را دچار دردسر کند. این بی کیفیتی نه تنها شما را به هدف تبلیغاتی خود نمی‌رساند بلکه می‌تواند نتیجه عکس در تبلیغات شما داشته باشد و باعث ناراحتی مخاطب و در نتیجه عدم اطمینان به برند شما شود.
  • وضوح چاپ لوگو یا برند بر روی خودکار: بهتر است سعی کنید در چاپ خودکار تبلیغاتی از لوگو و یا شعار تبلیغاتی بر روی این محصول خود وسواس و اهمیت بیشتری به خرج دهید. دقت کنید تا با وضوح هرچه تمام تر چاپ شود، خیلی زود پاک نشود و خوانا و قابل دید باشد.
  • جنس بدنه مرغوب: علاوه بر جوهر مرغوب برای بدنه خودکار نیز باید نوع چاپ نیز از کیفیت خوبی برخوردار باشد. فرقی نمی‌کند که شما خودکار تبلیغاتی را از جنس فلز انتخاب می‌کنید یا پلاستیک. هر دو جنس باید در نوع خود از مرغوبیت و کیفیت قابل قبول برخوردار باشد تا چاپ خودکار تبلیغاتی ماندگار تر و در نتیجه تاثیر گذارتر باشد.
  • خوش دست بودن: حتما اصطلاح خوش دست بودن یک خودکار را شنیده اید. معمولا بعضی خودکارها ظاهر بسیار زیبایی دارند اما در زمان نوشتن دست را اذیت می‌کنند و کاربر ترجیح می‌دهد علی رغم کیفیت و جنس مرغوب و زیبایی خودکار آن را کنار بگذارد و از خودکار دیگری استفاده کند. کنار گذاشتن چاپ خودکار تبلیغاتی به دلیل کیفیت پایین نشانه این است که در تبلیغات موفق نبوده اید و کنار گذاشته شده اید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *