چاپ ساعت تبلیغاتی

چاپ ساعت تبلیغاتی

ساعت تبلیغاتی

چاپ ساعت تبلیغاتی یک هدیه ارزشمند است. مهمترین و حیاتی ترین بخش زندگی هر انسان زمان است و مطمعنن زمان هرشخص برای او ارزشمندترین چیز است و این مصداق همان ضرب المثل قدیمی «وقت طلاست» می‌باشد. دنیای تبلیغات به دنبال استفاده از فرصت های طلایی برای تولید محصولات و هدایای تبلیغاتی است. به همین دلیل از گذشته تا به امروز به دلیل اهمیت وقت و استفاده زیاد از ساعت توسط مردم، ساعت تبلیغاتی یکی از کالاهای تبلیغاتی پرمتقاضی در بازار تبلیغات بوده است. ملاک انتخاب و تولید محصولات تبلیغاتی در دنیای امروز کاربرد، ارزش و جذابیت است. شاید می‌توان گفت که ساعت هرسه این ویژگی را دارد. یعنی هم کاربردی، هم با ارزش و هم جذاب است که البته جذابیت آن را شما خودتان می‌توانید با انتخاب مدل ها و رنگ های جذاب و دلخواه به وجود آورید.

چاپ ساعت تبلیغاتی-512

چاپ ساعت تبلیغاتی

همانطور که گفتیم چاپ ساعت تبلیغاتی یک هدیه ارزشمند است. ارزش و احترام به مخاطب یا مصرف کننده چه در زمان فروش محصولات یک برند یا کسب و کار و چه هنگام چاپ تبلیغات برای آن محصول یا خدمات از اهمیت و جایگاه ویژه ای برخوردار است. درواقع اگر قرار است هدیه ای به مخاطبان خود چه به جهت قدردانی از آن‌ها و چه به جهت تبلیغات و تشویق آن‌ها به خرید بدهید باید ارزشمند، شایسته و درخور آن‌ها باشد. این بدان معنا نیست که هدیه تبلیغاتی شما باید حتما یک هدیه گرانقیمت باشد. بلکه کاربردی و مورد نیاز بودن آن نیز هدیه شما را ارزشمند می‌کند. حتی دادن یک بادبزن تبلیغاتی در یک روز گرم، زمانی که مردم واقعا به آن احتیاج دارند نیز می‌تواند بسیار ارزشمند باشد و خشنودی مخاطب شما را به همراه داشته باشد. بهتر است در انتخاب هدایای تبلیغاتی همیشه این سوال را از خود بپرسید که هدیه من چقدر برای مخاطب ارزشمند و کاربردی است و تا چه حد مورد نیاز او است یا آن را دوست خواهد داشت؟

چاپ ساعت تبلیغاتی-752

چاپ ساعت تبلیغاتی برای شما مثل یک تابلوی تبلیغاتی عمل می‌کند

چاپ ساعت تبلیغاتی دقیقا برای شما نقش یک تابلوی تبلیغاتی را بازی می‌کند. یک صفحه جذاب با رنگ بندی و مدل دل خواه شما، در سایز دلخواه شما و با چاپ لوگوی شما بر روی آن که زمان را هم نشان می‌دهد. اکثر افراد از ساعت تنها برای نشان دادن و آگاهی از زمان استفاده نمی‌کنند بلکه آن را به عنوان یک کالای تزئینی نیز در میان وسایل خود در محل کار و یا منزل خود نصب می‌کنند. بدین جهت شما باید در انتخاب طرح و مدل و چاپ ساعت تبلیغاتی خود بسیار دقت کنید و سعی کنید که علاوه بر کاربردی بودن و تبلیغات جنبه زیبایی آن را نیز در نظر بگیرید تا مخاطبان شما آن را بیشتر دوست داشته باشند و در بهترین مکان های منزل یا محل کار خود نصب کنند و از زیبایی آن نیز بهره ببرند. درواقع کافی است در انتخاب هدایای تبلیغاتی خود کمی هوشمندی به خرج دهید و با چند تکنیک ساده به ماندگارتر شدن برند و لوگوی خود و ثبت آن در ذهن مخاطب کمک کنید.

چاپ ساعت تبلیغاتی-782

مهمترین دلایل بازدهی بالای چاپ ساعت تبلیغاتی در کسب و کار امروزی چیست؟

  • در معرض دید بودن: شما چندبار در روز به ساعت دیواری یا ساعت رو میزی خود نگاه می‌اندازید تا ببینید ساعت چند است؟ حال تصور کنید که شما با چاپ ساعت تبلیغاتی و هدیه دادن آن به مخاطبین خود مانند صاحبان کسب و کار یا یک مغازه دار یا حتی به یک اداره و سازمان، در روز چند نفر به آن نگاه خواهند کرد تا ببینند ساعت چند است؟ هرچه یک هدیه تبلیغاتی در معرض دید افراد بیشتری قرار گیرد به اهداف تبلیغاتی خود نزدیک تر می‌شود و نتیجه بهتری در تبلیغات خواهد داشت.
  • ماندگاری بالا: یک ساعت تبلیغاتی ممکن است سال های سال مورد استفاده قرار گیرد و کمتر کسی است که مدام در حال عوض کردن ساعت روی دیوار یا روی میز کار خود باشد. ماندگاری و دوام چاپ ساعت تبلیغاتی باعث می شود که نام تجاری تبلیغ ودرذهن مخاطب ثبت شود.
  • کاربردی بودن: همانطور که قبلا گفتیم کاربردی بودن چاپ ساعت تبلیغاتی از مهمترین عامل های موفقیت تبلیغات بر روی آن کالای تبلیغاتی است. ساعت تبلیغاتی نیز جزو نیازهای کاربردی و شاید بتوان گفت حیاتی هر شخص است.
  • تنوع بالای محصول: به دلیل تنوع بالای ساعت که می‌توان آن را در طرح ها و رنگ ها و سایزهای مختلف برای هر سلیقه ای تولید کرد،چاپ ساعت تبلیغاتی تبدیل به یک محصول جذا با تنوع بالا شده است که جذابیت یکی دیگر از عوامل موفقیت تبلیغات بر روی یک هدیه تبلیغاتی است.
  • قابلیت استفاده در تمام مکان ها: هنگامی که شما چاپ ساعت تبلیغاتی را به مخاطب خود هدیه می‌دهید برایتان فرقی نمی‌کند که او آن را در اتاق خواب ، در مغازه ، در محل کار خود یا در یک مکان عمومی نصب می‌کند، در هرصورت شما را به هدف تبلیغاتی خود که همان در معرض دید بودن و دیده شدن نام تجاری شما بر روی آن ساعت است می‌رساند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *