چاپ لوگو روی لباس

چاپ لوگو روی لباس

چاپ لوگو روی لباس

چاپ لوگو روی لباس از جمله فعالیت هایی است که این روزها اکثر شرکت های چاپ تبلیغات آن را انجام می‌دهند. صنعت مد و پوشاک امروزه در دنیا حرف اول را می‌زند و این صنعت کم کم به سمت صنایع دیگر نیز کشیده می‌شود و دیگر استفاده از پوشاک تنها به منظور زیبایی و محافظت از بدن نیست. یکی از کاربردهای مهم دیگر پوشاک که این روزها بسیار پر رنگ و پر طرفدار است استفاده از پوشاک در تبلیغات است. چاپ لوگو بر روی لباس یکی از شیوه های تبلیغاتی برای مشاغل است که امروزه طرفداران بسیار زیادی دارد. استفاده از پوشاک برای تبلیغات در همه جای دنیا رایج است و به دلیل موفقیت این شیوه تبلیغاتی، روز به روز بر رونق آن افزوده می‌شود و طرفداران بیشتری پیدا می‌کند.\

چاپ لوگو روی لباس-884

چرا تبلیغات و چاپ لوگو روی لباس ؟

شیوه تبلیغاتی چاپ لوگو روی لباس به چند دلیل موفق عمل کرده است. اولین دلیلی که می‌توان برای آن ذکر کرد فضای مناسب برای تبلیغات است. لباسی که یک فرد به تن دارد در برخورد با هر مخاطبی اولین جایی است که به چشم مخاطب می‌آید و باعث دیده شدن لوگوی یک برند می‌شود. همچنین این لوگو می‌تواند در روی قسمت پشت یا آستین یک لباس نیز چاپ شود که باز هم بسیار در معرض دید خواهد بود و با اولین نگاه می‌تواند نظر مخاطب را به خود جلب کند. از دیگر دلایل موفقیت و پرطرفدار بودن لباس تبلیغاتی می‌توان به کاربردی بودن آن اشاره کرد. کالاها و محصولات کاربردی یکی از بهترین گزینه ها برای چاپ تبلیغات یک برند هستند. لباس نیاز ضروری انسان است و بارها و بارها مورد استفاده قرار می‌گیرد. به عنوان مثال چاپ تیشرت تبلیغاتی و چاپ بر روی لباس کار و غیره می‌تواند باعث شود لوگو و تبلیغات یک برند به تعداد دفعات زیاد دیده شود و این یعنی تبلیغات موفق و موثر.

چاپ لوگو روی لباس-745

چاپ تبلیغات و لوگو بر روی چه لباس هایی انجام می‌شود؟

چاپ لوگو روی لباس معمولا روی هر پوشاکی انجام نمی‌شود و پوشاکی که برای چاپ لوگو انتخاب می‌شوند لباس هایی هستند که علاوه بر کاربردی بودن در معرض دید بیشتر نیز قرار دارند و یا اینکه لباس های مناسبتی هستند. چند نمونه از لباس و پوشاکی که چاپ لوگو و تبلیغات بر روی آن‌ها انجام می‌شود عبارتند از:

۱- چاپ بر روی لباس کار: می‌توان گفت اکثر شرکت هایی که از لباس کار استفاده می‌کنند چاپ لوگو روی لباس کار را انجام -می‌دهند. این کار علاوه بر اینکه یک تبلیغات بسیار خوب و موثر بر روی لباس کار آن‌ها است باعث اعتبار بخشیدن به شرکت آن‌ها نیز خواهد شد. این لباس های کار شامل موارد زیر می‌شود:

 • لباس های کار برای محیط های اداری
 • لباس های کار شرکت های پتروشیمی، نفت و گاز
 • لباس های فرم در فروشگاه های زنجیره ای و مواد غذایی
 • لباس کار و لباس های فرم رستوران ها
 • لباس کار هتل ها و مراکز اقامتی
 • لباس های کار باغبانی، نگهبانی
 • لباس تعمیرگاه
 • لباس کار خدمات گارانتی و پس از فروش

همچنین نوع لباس های کار که بر روی آن‌ها تبلیغات انجام می‌شود نیز با یکدیگر متفاوت است که این لباس ها شامل:

 • لباس کار خلبانی
 • لباس کار مهندسی
 • کاپشن و شلوار کار
 • لباس کار یکسره

۲- چاپ آرم روی تیشرت تبلیغاتی

یکی دیگر از انواع چاپ لوگو روی لباس برای تیشرت های تبلیغاتی است که در این روش چاپ تبلیغات بر روی تیشرت ها با جنس های مختلف انجام می‌شود که این تیشرت ها یا به عنوان لباس تبلیغاتی برای پرسنل استفاده می‌شود و یا به عنوان هدیه تبلیغاتی به مشتریان و مخاطبان یک شرکت داده می‌شوند. انواع تیشرت های تبلیغاتی عبارتند از:

 • تیشرت تبلیغاتی به عنوان هدیه تبلیغاتی
 • تیشرت مناسبتی
 • تیشرت برای محرم و مراسم مذهبی
 • تیشرت راهپیمایی و همایش
 • تیشرت تبلیغاتی برای کارکنان و کارمندان یک شرکت

چاپ لوگو روی لباس توسط گروه هدایای تبلیغاتی فعدی

گروه هدایای تبلیغاتی فعدی با در اختیار داشتن مجهزترین دستگاه های چاپ آرم روی لباس و همچنین چاپ انواع  لوگو و سایر جزئیات تبلیغاتی بر روی لباس کار و تیشرت های تبلغاتی یکی از بزرگترین فعالان این صنعت در ایران است. شرکت فعدی با داشتن سابقه طولانی در تولید هدایای تبلیغات و چاپ تبلیغات بر روی هدایای تبلیغاتی یکی از بزرگترین شرکت های تبلیغاتی در این حوزه است. کیفیت خدمات چاپ این مجموعه با توجه به دستگاه های به روز و مجهز و همچنین نیروی کار مجرب و آموزش دیده از نظر مشتریان عزیز که همگی جزو برندهای مطرح ایران هستند بسیار مورد قبول و مورد تأیید است و این مجموعه افتخار همکاری با بسیاری برندهای کوچک و بزرگ در سراسر ایران را دارد. شما می‌توانید با انتخاب نوع لباس کار مورد نظر خود، چاپ ارزان لوگو بر روی لباس کار را با بهترین کیفیت به گروه تبلیغاتی فعدی بسپارید. برای دیدن نمونه کارهای این مجموعه و همچنین اطلاع از نحوه خرید و سایر جزئیات می‌توانید به وب سایت هدایای تبلیغاتی فعدی مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *