چاپ لیوان  تبلیغاتی

چاپ لیوان تبلیغاتی

چاپ لیوان  تبلیغاتی

اکثر افراد اعتقاد دارند که لیوان یک وسیله شخصی مانند مسواک است که باید همه جا همراه آنان باشد و هرشخص همیشه لیوان مخصوص به خود را داشته باشد. در محیط کار نیز معمولا هر فرد، لیوان شخصی و اختصاصی خود را دارد و از آن برای نوشیدن چای، نسکافه، آب و غیره استفاده می‌کند. از این رو استفاده از لیوان تبلیغاتی به عنوان یک وسیله شخصی و کاربردی تبدیل به یک شیوه استراتژیک و موفق بازاریابی شده است. امروزه لیوان تبلیغاتی کاربردهای زیادی دارد به خصوص در شرکت‌ ، کارخانجات  و ادارات بیشتر استفاده می‌شود. به طوری که با چاپ لیوان تبلیغاتی تقریبا برای تمام مشاغل و کسب و کارها استفاده می‌شود و می‌توان گفت جزو پرکاربردترین محصولات است چرا که هر شرکت یا کسب و کاری می‌خواهد یک لیوان تبلیغاتی با نام و برند خود داشته باشد. همچنین مدیران و صاحبان کسب و کار برای اعضای شرکت خود نیز ازدر چاپ لیوان تبلیغاتی برند خود با نام خود استفاده می‌کنند و معتقدند که استفاده از این هدیه تبلیغاتی باعث حس دلگرمی و همکاری در بین کارمندان و کارکنان آنان خواهد شد.

چاپ لیوان تبلیغاتی-500

چاپ لیوان تبلیغاتی یکی از جدیدترین هدایای تبلیغاتی

یکی از بهترین ، پرطرفدارترین و جدیدترین هدایای تبلیغاتی ، چاپ لیوان تبلیغاتی و چاپ ماگ تبلیغاتی است. به دلیل تنوع بالایی که لیوان تبلیغاتی دارد، قدرت مانور سفارش دهنده برای انتخاب نوع تبلیغ ( اعم از چاپ عکس، تصویر و لوگو با رنگ و طرح دلخواه ) بر روی لیوان تبلیغاتی بسیار باز است. لیوان هر فرد شخصی ترین وسیله و نزدیک ترین وسیله شخصی به اوست. بسیاری از افراد نه تنها در محیط کار فقط از لیوان شخصی خود استفاده می‌کنند بلکه آن را همراه خود به همه جا می‌برند و دوست دارند تنها از لیوان خودشان برای نوشیدن در همه جا استفاده کنند. از این رو لیوان تبلیغاتی از جمله شیوه های متداول و در عین حال قدیمی بازاریابی است و می‌تواند یک هدیه تبلیغاتی ضروری و پرکاربرد و مهم تر از همه تاثیر گذار در کنار دیگر هدایای تبلیغاتی مثل خودکار تبلیغاتی، اسپیکر تبلیغاتی، دفترچه یادداشت تبلیغاتی و غیره باشد.

چاپ لیوان تبلیغاتی-50000

چرا چاپ لیوان تبلیغاتی یکی از بهترین روش‌های تبلیغاتی است؟

دلایل زیادی وجود دارد که لیوان را تبدیل به یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی کرده است. طبق استراتژی های بازاریابی در این نوع تبلیغات دو مورد وجود دارد که اگر کالا و هدیه تبلیغاتی که شما برای تبلیغات برند یا نام تجاری خود استفاده می‌کنید این دو مورد یا حداقل یکی از آن ها را داشته باشد شما را به هدف چاپ لیوان تبلیغاتی خود خواهند رساند و در بازاریابی با این شیوه موفق خواهید شد. یکی از این موارد دیده شدن و دیگری کاربرد آن محصول است. به عبارتی می‌توان گفت راز ماندگاری و ثبت برند شما در ذهن مشتری استفاده مداوم یا دیده شدن توسط افراد مختلف است. لیوان تبلیغاتی از جمله محصولات تبلیغاتی است که علاوه بر اینکه نیاز ضروری هر شخص در محل کار یا جای دیگر است، بلکه زمانی که بر روی میز کار یا محل کار یا هر مکان دیگری قرار می‌گیرد در معرض دید افراد زیادی قرار دارد و به دلیل حجم و سایز قابل توجه لیوان بلافاصله توجه هر شخص را به خود جلب می‌کند به خصوص اگر شما درهنگام چاپ لیوان تبلیغاتی  به مواردی چون: نوع و رنگ چاپ لوگو و آرم خود روی آن کمی هوشمندانه عمل کنید.

چاپ لیوان تبلیغاتی-56260

ماگ تبلیغاتی چیست و چه تفاوتی با لیوان تبلیغاتی دارد؟

  • ماگ یکی از انواع لیوان تبلیغاتی است که از آن بیشتر برای نوشیدن نوشیدنی های گرم مثل چای، قهوه، نسکافه، سوپ داغ و غیره استفاده می‌شود. معمولا حجم و سایز ماگ نسبت به لیوان کمی بزرگتر است.
  • استفاده از ماگ نسبت به لیوان کمی غیر رسمی است و معمولا از آن در کاربردهای غیر رسمی و شخصی استفاده می‌شود و درکاربردهای رسمی و عمومی و بیشتر ازچاپ لیوان تبلیغاتی برای تبلیغات محصولبه جای ماگ تبلیغاتی استفاده می‌شود.
  • ماگ ها طرفداران زیادی در بین افراد دارند چرا که هر فرد دوست دارد در میان وسایل شخصی خود یک لیوان منحصر به فرد اختصاصی خود را داشته باشد و ماگ ها بهترین گزینه برای برای این افراد هستند.

انواع ماگ وچاپ لیوان تبلیغاتی

همانطور که در بالا اشاره کردیم چاپ لیوان تبلیغاتی یکی از پرکاربردترین، ضروری ترین، پرطرفدارترین و قدیمی ترین محصولات و هدایای تبلیغاتی است که جایگاه ویژه ای در این شیوه بازاریابی دارد و می‌توان گفت تمام کسب و کارها از لیوان تبلیغاتی برای تبلیغات خود چه به عنوان استفاده شخصی در شرکت خود برای کارمندان و چه به عنوان هدیه تبلیغاتی برای هدیه دادن به مشتریان وهمکاران خود استفاده می‌کنند. از این رو لیوان تبلیغاتی تنوع بسیار بالایی در طرح، رنگ، سایز، مدل و غیره دارد که در زیر چند نمونه از انواع ماگ و لیوان تبلیغاتی را لیست کرده ایم.

  • لیوان سرامیکی
  • لیوان حرارتی
  • ماگ حرارتی
  • لیوان چینی
  • لیوان فلزی یا ماگ فلزی
  • لیوان پی وی سی
  • لیوان پلاستکی یا ماگ پلاستیکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *