چاپ لیوان پلاستیکی

چاپ لیوان پلاستیکی-52

چاپ لیوان پلاستیکی

چاپ لیوان پلاستیکی یکی از شیوه های تبلیغاتی پرطرفدار در میان مشاغل مختلف است که با چاپ لوگوی برند خود بر روی لیوان تبلیغاتی برای شرکت و برندشان تبلیغات انجام می‌دهند. حتما شما هم یکی از این لیوان های تبلیغاتی که آرم و لوگوی یک شرکت و کسب و کار بر روی آن چاپ شده است را دیده اید و یا یکی از آن‌ها را داشته اید. لیوان های تبلیغاتی به دلیل کاربردی بودن، استفاده مداوم، مورد نیاز بودن و فضای مناسب برای تبلیغات یک ایده تبلیغاتی بسیار مناسب است که در تمام دنیا طرفداران خاص خود را دارد.

چاپ لیوان پلاستیکی-802

چاپ لیوان پلاستیکی چگونه انجام می‌شود؟

چاپ بر روی انواع لیوان به شیوه های مختلف انجام می‌شود به عنوان مثال چاپ روی لیوان شیشه ای به صورت چاپ لیزر و حکاکی انجام می‌شود و چاپ بر روی لیوان پلاستیکی از نوع چاپ تامپو می‌باشد. همچنین انواع مختلف و متنوع چاپ وجود دارد که هر کدام برای یک نوع لیوان تبلیغاتی به کار برده می‌شود. در کل می‌توان گفت چاپ بر روی لیوان پلاستیکی چاپی ماندگار و با دوام خواهد بود که به ندرت پاک و یا کمرنگ می‌شود.

چرا لیوان تبلیغاتی یکی از پرطرفدارترین هدایای تبلیغاتی است؟

لیوان وسیله ای است شخصی که هر فرد برای نوشیدن چای و سایر نوشیدنی ها به آن نیاز دارد. این وسیله شخصی به گونه ای است که افراد به طور روزانه و مداوم به آن نیاز دارند و از آن استفاده می‌کنند. هر شخص در منزل و محل کار یک لیوان شخصی دارد که در هنگام استراحت و یا تشنگی درون آن چای، آب، قهوه، نسکافه و سایر نوشیدنی های دیگر را می‌نوشد. به همین دلیل انتخاب این وسیله شخصی برای تبلیغات می‌تواند یک راه موثر برای دیده شدن، تبلیغات و بازاریابی یک برند باشد. اما مهمترین دلایل تاثیر گذاری یک لیوان تبلیغاتی و استقبال مدیران و کارفرمایان از این هدیه تبلیغاتی و چاپ تبلیغات بر روی آن می‌تواند دلایل زیر باشد:

  • رفع تشنگی یک نیاز حیاتی برای هر انسان است: نیاز به آشامیدن و رفع تشنگی نیازی است که ساعت و زمان و مکان مشخصی ندارد و در طول روز بارها و بارها بدن احساس تشنگی می‌کند و این احساس و نیاز باید با آشامیدن و نوشیدن آب، چای و سایر نوشیدنی ها رفع شود.یکی از دلایل اهمیت تبلیغات و چاپ لیوان پلاستیکی تبلیغاتی و هر نوع لیوان تبلیغاتی دیگر همین نیاز اجتناب ناپذیر به آن است.
  • لیوان یک وسیله شخصی است: شخصی بودن یک وسیله باعث می‌شود تا هر فرد برای خودش یک عدد از آن وسیله را داشته باشد. لیوان نیز از جمله این وسایل شخصی است که هر شخص لیوان مخصوص به خودش را دارد. به همین دلیل تعداد زیادی لیوان تبلیغاتی می‌توان تهیه کرد و به هر شخص یکی از آن‌ها را هدیه داد تا از آن استفاده کند. وقتی هر شخص یک لیوان داشته باشد باعث می‌شود تا برند شما بیشتر و بیشتر در معرض دید قرار بگیرد.
  • لیوان فضای مناسبی برای تبلیغات دارد: لیوان ها و ماگ های تبلیغاتی فضای بسیار مناسبی برای چاپ تبلیغات دارند. فضای استوانه ای، یک دست و نسبتا بزرگ برای تبلیغات باعث شده است تا چاپ لیوان پلاستیکی و انواع مختلف لیوان های تبلیغاتی بسیار پرطرفدار و همچنین تاثیر گذار باشد.

چاپ لیوان پلاستیکی-54201

انواع لیوان تبلیغاتی

همانطور که گفتیم لیوان های تبلیغاتی انواع متنوع و مختلفی دارند که از جمله آن ها می‌توان به انواع زیر اشاره کرد:

لیوان تبلیغاتی پلاستیکی: این نوع لیوان تبلیغاتی یکی از پرطرفدارترین و پرفروش ترین انواع لیوان های تبلیغاتی است و چاپ لیوان پلاستیکی در بین مشاغل مختلف بسیار رایج است. این نوع لیوان ماندگاری و دوام بالاتری نسبت به سایر انواع لیوان تبلیغاتی دارد.

لیوان تبلیغاتی شیشه ای: لیوان تبلیغاتی شیشه ای نیز یکی دیگر از انواع لیوان های تبلیغاتی است که به نسبت کمی گران تر از لیوان تبلیغاتی پلاستیکی است و به علت شکننده بودن طبیعتا ماندگاری کمتری دارد. مزایای چاپ لیوان شیشه ای این است که در طولانی مدت کدر نخواهد شد و بوی نامطبوعی به خود نخواهد گرفت. همچنین بسیاری از افراد خوردن چای را فقط در لیوان های شیشه ای می‌پسندند و لیوان های پلاستیکی را دوست ندارند.

لیوان تبلیغاتی استیل: این نوع لیوان نیز که چند سالی است به دنیای تبلیغات راه پیدا کرده است طرفدارن خاص خود را دارد. لیوان های استیل به دلیل گرم نگه داشتن و سرد نگه داشتن طولانی مدت مایعات درون آن برای استفاده در داخل ماشین و مسافرت بسیار مناسب است.

لیوان تبلیغاتی سرامیکی: لیوان تبلیغاتی سرامیکی یکی از متداول ترین نوع لیوان های تبلیغاتی است که ماندگاری آن‌ها از لیوان های شیشه ای بیشتر و از لیوان های پلاستیکی و استیل کمتر است. لیوان تبلیغاتی سرامیکی را می‌توان به عنوان محبوب ترین نوع لیوان تبلیغاتی معرفی کرد.

چاپ لیوان پلاستیکی-7825

چاپ لیوان پلاستیکی هدایای تبلیغاتی فعدی

گروه هدایای تبلیغاتی فعدی یکی از بزرگترین و با سابقه ترین تولید کنندگان هدایا و محصولات تبلیغاتی می‌باشد که این افتخار را دارد که چاپ روی انواع لیوان تبلیغاتی را برای برندها و کسب و کارهای معتبر زیادی انجام داده است. هدایای تبلیغاتی فعدی از شما برای دیدن نمونه کارها، نحوه سفارش، اطلاع از قیمت ها و سایر جزئیات لیوان های تبلیغاتی به وب سایت این مجموعه مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *